Szybki konktakt

NeonMag- innowacyjny system iluminacji zewnętrznej

System rur Neon Mag to innowacyjne podejście do iluminacji zewnętrznej. Te nowoczesne neony wykorzystywane są w obiektach, które mają zdecydowanie się wyróżniać i przykuwać wzrok potencjalnych klientów przez całą dobę.
Nasza firma realizuje projekty atrakcyjnej iluminacji zewnętrznej dla różnych obiektów komercyjnych, m.in. punktów usługowo-handlowych. Dzięki temu budynek pozostaje dobrze widoczny nawet po zmierzchu, co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy i zachęca do skorzystania z jej usług.
System LED NeonMag wymaga starannego projektowania i dostosowania elementów instalacji do specyfiki budynku. Jeśli więc chcesz wykorzystać ten skuteczny rodzaj iluminacji zewnętrznej, skontaktuj się z naszym specjalistą, który przedstawi więcej szczegółów.

Jak działa system NeonMag?

Neon Mag to nowa generacja oświetlenia, która pasuje do różnych stylów architektonicznych i projektów designerskich. System opiera się na połączeniu dwóch specjalnie zaprojektowanych składników:

●      Elementu świecącego: wkładów LED-owych wyposażonych w diody 2835;

●      Elementu zewnętrznego: tuby z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Wysokiej jakości komponenty zapewniają bezawaryjność i energooszczędność. Co ważne, iluminacja NeonMag zużywa do 80% mniej energii elektrycznej niż tradycyjny neon. Dlatego inwestycja w ten system przyczynia się do zmniejszenia kosztów stałych przedsiębiorstwa.

Gdzie warto zainstalować iluminacje LED-owe NeonMag

Wykorzystanie systemu NeonMag to dobry sposób na zwiększenie widoczności obiektu oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy w świadomości klientów. Rozwiązanie to szczególnie polecamy punktom usługowym, które pozostają czynne przez całą dobę. Należą do nich stacje benzynowe, hotele, parkingi strzeżone, supermarkety, myjnie samochodowe itp.

Współpracując z Magit, zyskasz nowoczesny system iluminacji zewnętrznej, który nie pozostanie niezauważony przez klientów. Instalujemy elementy świecące i zewnętrzne wykonane z wysokiej jakości, trwałych komponentów. Nasi montażyści mają doświadczenie w pracy na wysokości oraz w realizacji skomplikowanych projektów. Jeśli więc chcesz wykorzystać zalety systemu NeonMag, jak najszybciej skontaktuj się z naszym specjalistą.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit