Szybki konktakt

Audiomarketing

Strona główna » Digital marketing » Audiomarketing

Audiomarketing, czyli muzyka
w miejscu sprzedaży

Muzyka w miejscu sprzedaży to jedna z wielu odmian nowoczesnego marketingu. Cena nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na wybór danej marki. Marketing sensoryczny wykorzystuje każdy zmysł żeby przyciągnąć do siebie klientów. Muzyka odpowiednio dobrana do charakteru miejsca potrafi wywołać określone emocje, a te z kolei często wpływają na podejmowane decyzje zakupowe.

W naszej ofercie w ramach systemu Digital Signage Audio opracowujemy, dostarczamy i publikujemy muzykę w strefach relaksu oraz całej przestrzeni lokalu czy sklepu. Pomagamy odpowiednio dobrać utwory a także nagrywamy komunikaty lektorskie i inne dedykowane dźwięki na potrzeby klienta.  

Zarządzanie contentem muzycznym

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”