Szybki konktakt

Stojaki na rowery

Strona główna » Mała architektura » Stojaki na rowery

Uniwersalne stojaki na rowery

Oferowane przez MAGIT stojaki rowerowe to rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb przestrzeni publicznej. Prosty kształt litery U oraz poprzeczka nadają stojakom ponadczasowy wygląd. Dysponujemy zapleczem technicznym odpowiednim do realizowania zamówień na duże ich ilości, a nasz zespół montażowy działa na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

Gdzie wykorzystać stojaki rowerowe

Stojaki na rowery mają tak uniwersalny charakter, że można je wykorzystać w wielu różnych obszarach. Te elementy małej architektury są szczególnie przydatne w pobliżu szkół, zakładów pracy, skwerów i parków. Nasze realizacje obejmują produkcję wytrzymałych stojaków rowerowych na potrzeby wypożyczalni jednośladów. Punktami, w których stojaki na rowery powinny się znaleźć, są też przystanki komunikacji miejskiej i dworce autobusowe bądź kolejowe. Obecność stojaków pozwala uporządkować przestrzeń i sprzyja bezpieczeństwu przypinanych rowerów. Ponieważ konstrukcje nie zajmują wiele miejsca, można je montować w dużym zagęszczeniu, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy.

Zamów wytrzymałe stojaki na rowery w MAGIT

Produkowane przez nas stojaki są wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Stal jest malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Na stabilność stojaka wpływa sposób jego montażu. Istnieje możliwość zabetonowania podstawy bądź montaż do podłoża śrubami za pomocą metalowego kołnierza. W zakładce Realizacje małej architektury prezentujemy stojaki zaprojektowane przez Magit.

Nasz przedstawiciel chętnie udzieli szczegółowych informacji i wyceni Państwa projekt. Zapraszamy do kontaktu.

Galeria wybranych realizacji

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit