Szybki konktakt

Kompleksowe oznakowanie dla Sieci sklepów

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Oznakowanie kompleksowe » Kompleksowe oznakowanie dla Sieci sklepów

Spójny system identyfikacji wizualnej to działania marketingowe, które wyróżniają sklep i zwiększają rozpoznawalność brandu w docelowej grupie klientów. Celem kompleksowego oznakowania punktów handlowych jest zbudowanie jednolitego wizerunku firmy. Punkt ma prezentować się atrakcyjnie, żeby zachęcać do zakupu produktów, a przy tym budzić jednoznaczne skojarzenia z pozostałymi sklepami tej samej marki.

Nasza firma świadczy usługi kompleksowego oznakowania sklepów stacjonarnych oraz przestrzeni wokół budynków należących do sieci handlowej. Możemy pracować na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta lub zaangażować własny zespół projektowy i zaproponować rozwiązania technologiczne dostosowane do specyfiki danej branży. Zachęcamy do kontaktu z konsultantem Magit, który przedstawi więcej szczegółów.

Co obejmuje oferta oznakowania dla sieci sklepów?

Kompleksowe oznakowanie dla sieci sklepów rozpoczyna się od omówienia koncepcji, która uwzględnia wizualną prezentację firmy i jej oferty. Wiele zależy od charakteru działalności. Realizacja może obejmować produkty digital marketingu, oznakowanie reklamowe, obiekty małej architektury i nowoczesne oświetlenie LED.

Poniższa lista pokazuje przykładowe produkty wykorzystywane przez Magit do stworzenia oznakowania sieci sklepów:

●      Litery i znaki 3D, montowane w dowolnej konfiguracji, z możliwością oświetlania elewacji w wybranym kierunku;

●      Kasetony reklamowe, które mogą stać się podstawową formą reklamy podświetlanej zainstalowanej na elewacji;

●      Pylony i totemy reklamowe, które pozwalają zagospodarować przestrzeń sąsiadującą ze sklepem i doskonale sprawdzają się w roli reklamy przestrzennej;

●      Wyklejenia dużych przestrzeni, m.in. witryn i fragmentów ścian wewnętrznych;

●      Neony, edgelighty, semafory oraz infokioski.

Z myślą o sieciowych sklepach, które stosują wielokanałowe modele sprzedażowe i marketingowe, a także programy lojalnościowe, proponujemy wdrożenie systemu Digital Signage. To funkcjonalne rozwiązania multimedialne, które ułatwiają komunikację z klientem. Specjaliści Magit projektują modele Digital Signage dostosowane do potrzeb przestrzeni handlowej, a każde zlecenie jest traktowane indywidualnie.

Zobacz nasze realizacje dla sieci sklepów

Nasza firma od lat współpracuje z najpopularniejszymi sieciami handlowymi w Polsce. Realizowaliśmy projekty dla takich podmiotów jak CCC Shoes & Bags, drogeria Hebe i sklepy meblowe Komfort. Zdjęcia i referencje Klientów znajdziesz w zakładkach Realizacje: reklama przestrzenna i Realizacje Digital Signage. Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami i do kontaktu.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit