Szybki konktakt

Kompleksowe oznakowanie dla Budynków i urzędów

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Oznakowanie kompleksowe » Kompleksowe oznakowanie dla Budynków i urzędów

Spójne oznakowanie budynku użyteczności publicznej lub urzędu zwiększa estetykę i funkcjonalność obiektu, ułatwia poruszanie się wewnątrz i na zewnątrz, a także pozytywnie wpływa na samopoczucie interesantów. W naszej firmie produkujemy kompleksowe oznakowanie dla różnych instytucji.

Elementy oznakowania mogą być wykorzystane w budynkach należących do rządu lub poczty, a także w urzędach i sądach. Uporządkowana w ten sposób przestrzeń publiczna budzi poczucie bezpieczeństwa i sprzyja wygodzie wszystkich jej użytkowników.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie kompleksowego oznakowania dla budynków i urzędów. Przeczytaj o kluczowych elementach spójnego systemu wizualizacji i zapoznaj się z naszym portfolio. Następnie skontaktuj się z konsultantem Magit, który przedstawi wszystkie szczegóły.

Co obejmuje nasza oferta oznakowania budynków i urzędów?

Kompleksowe oznakowanie budynków to usługa polegająca na wykonaniu różnorodnych elementów, takich jak tablice informacyjne, kierunkowe lub identyfikacyjne. Może obejmować wykorzystanie urządzeń multimedialnych, a także obiektów małej infrastruktury.

Nasi specjaliści pracują na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta i mogą zaproponować najnowsze rozwiązania technologiczne, dopasowane do specyfiki danego obiektu. Kompleksowy system oznakowania budynków i urzędów bardzo często składa się z wymienionych niżej produktów:

●      Oznakowanie wewnętrzne: duże aluminiowe tablice informacyjne, tabliczki piętrowe i przydrzwiowe, stojaki na ulotki, tablice kierunkowe

●      Elementy graficzne: wyklejenia drzwi i szyb wewnątrz budynku

●      Infokioski z interaktywną mapą, przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych

●      Elementy małej architektury: gabloty zewnętrzne, tablice oznakowania stałego, kosze na odpady, stojaki na rowery itp.

Powyższa lista w żadnym razie nie jest skończona. Oznakowanie kompleksowe jest jednym z etapów inwestycyjnych i ma wpływ na funkcjonowanie obiektu, dlatego nasze rozwiązania zawsze są dostosowane do oczekiwań Klienta i specyfiki danej lokalizacji.

Zobacz dotychczasowe realizacje dla urzędów

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i nowoczesnym sprzęcie, możemy wykonać kompleksowe oznakowanie praktycznie każdego budynku prywatnego lub publicznego, w tym urzędów i instytucji. Razem z Klientem wypracowujemy najkorzystniejsze rozwiązania, aby osiągnąć wysokiej jakości oznakowanie, zgodne ze standardem w danym sektorze.

Dotychczasowe realizacje Magit znajdziesz w zakładce Kompleksowe realizacje. Możesz odwiedzić także zakładki Realizacje infokiosków oraz Realizacjemałej architektury. Zobaczysz tam stosowane przez nas rozwiązania. Mamy nadzieję, że będzie to pierwszym krokiem do nawiązania owocnej współpracy.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit