Szybki konktakt

Jakość

Wyróżnia nas jakość

Utrzymanie odpowiedniej jakości usług tłumaczeniowych dla klienta wymaga nieustannego zgrania czterech elementów: komunikacji z klientem, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi (zespół w firmie oraz osoby i firmy współpracujące) oraz infrastruktury technicznej. Dla każdego z nich dopracowaliśmy się sprawnych rozwiązań i dobrych praktyk, które dają naszym klientom pewność, że ich zlecenia są w dobrych rękach a w razie niespodziewanych kłopotów po stronie klienta, może on liczyć na naszą aktywną pomoc.

Oto kilka kluczowych punktów naszego postępowania z projektami:

  • Każdy realizowany przez nas projekt jest zarządzany przez prowadzącego projekt, odpowiedzialnego za kontakty z klientem, zebranie zespołu, harmonogram, zapewnienie odpowiedniej jakości i prawidłowe rozliczenie prac.

  • Stałym klientom przypisujemy stały zespół tłumaczy i korektorów kierując się doświadczeniem oraz zebranymi danymi o jakości pracy.

  • Wszelkie tłumaczenia wykonywane są jedynie przez osoby, dla których docelowy język tłumaczenia jest językiem ojczystym.

  • Każdy projekt jest zapisywany w systemie zarządzania, z którego korzystają wszyscy prowadzący projekty. Pozwala to na monitorowanie postępu prac i efektywne alokowanie zasobów.

  • Współpracujemy jedynie ze starannie sprawdzonymi tłumaczami, którzy pomyślnie przeszli etapy kwalifikacyjne. Ich praca podlega regularnej ocenie jako nieodłączny element procesu, a przy ich naborze kierujemy się wymaganiami normy 17100.

  • Tłumaczenia na język inny niż polski są wykonywane przez stałych współpracowników, dla których dany język jest ojczystym, a oni sami mieszkają w kraju, gdzie jest to język urzędowy.

  • W naszych projektach tłumaczeniowych wykorzystujemy narzędzia TM pomagające zachować spójność terminologiczną i językową (SDL Studio, MemoQ, Across itp.) oraz narzędzia kontroli jakości.

  • W zależności od wymagań klienta ustalane są konkretne reguły postępowania na etapie korekty oraz kontroli jakości (QA).

 

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit