Szybki konktakt

Systemy reklamowe

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Systemy reklamowe

Jakie możliwości dają systemy reklamowe

Systemy reklamowe wykorzystywane przez Magit to sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można stworzyć spójną identyfikację wizualną firmy lub instytucji. Korzystamy z systemów, które obejmują wszelkie formy reklam. Należą do nich tablice i tabliczki informacyjne, iluminacje świetlne, wielkoformatowe kasetony i litery przestrzenne, a także dedykowane elementy montażowe.

Dowiedz się więcej o wykorzystywanych przez nas systemach oznakowania reklamowego i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz też zobaczyć dotychczasowe realizacje z wykorzystaniem omawianych systemów. Znajdziesz je w zakładce Kompleksowe realizacje.

Poznaj systemy reklamowe dostępne w naszej ofercie

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje produkcję oznakowania reklamowego w ramach różnych systemów. Do najczęściej wybieranych należą:

  • Citinox Plus. To system mocowań z wysokiej jakości stali szczotkowanej. Wyróżnia go ponadczasowy design i uniwersalność. Dystanse Citinox Plus wykonane są bardzo precyzyjnie, dzięki silikonowym podkładkom nie powodują tarcia, a prosta konstrukcja umożliwia samodzielny montaż.

  • Signflex. Ten system obejmuje wielkoformatowe, podświetlane kasetony z elastycznym licem. Niezawodna technologia napinania lica Signflex pozwala na stworzenie trwałej i łatwo dostrzegalnej reklamy. Nasi Klienci chętnie zamawiają kasetony wykonane w tej technologii razem z usługą montażu.

  • Seberg to skuteczny system produkowania tabliczek płaskich przydrzwiowych oraz większych tablic informacyjnych i reklamowych z plexi.

  • System oznakowania informacyjnego Vision to uniwersalne tabliczki informacyjne. Wypukłe profile z anodowanego aluminium są niezwykle estetyczne i trwałe. Można łączyć je w większe moduły i montować na zewnątrz na wspornikach.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria do wymienionych tu systemów reklamowych. Jeśli interesuje Cię realizacja niestandardowego projektu, skontaktuj się z naszym specjalistą.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit