Szybki konktakt

Kompleksowe oznakowanie dla Galerii handlowych

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Oznakowanie kompleksowe » Kompleksowe oznakowanie dla Galerii handlowych

Zespół Magit to specjaliści w zakresie brandingu punktów handlowo-usługowych, w szczególności galerii i skwerów handlowych. Nasza oferta kompleksowego oznakowania obejmuje wszystkie niezbędne elementy wayfindingu, ułatwiające poruszanie się po obiekcie, a także efektowne litery 3D, logotypy, tablice, kasetony, panele świetlne, infokioski i wiele innych. Szeroki wybór produktów i technik, wykorzystanie wytrzymałych materiałów i wieloletnie doświadczenie to nasze atuty.

Jakie produkty dla galerii handlowych znajdziesz w naszej ofercie?

W ramach współpracy przygotowujemy wszystkie elementy visual merchandisingu dla sieciowych punktów sprzedaży, a także oznakowanie informacyjne i komunikacyjne dedykowane konkretnej galerii handlowej. Nasza oferta obejmuje:

●      Podstawowe elementy wizualizacji: kasetony i semafory reklamowe, litery 3D, pylony wewnętrzne i oklejenie witryn.

●      System oznakowania wewnętrznego sklepu: logotypy i litery, fototapety, lightboxy i materiały POS.

●      Elementy oznakowania zewnętrznego: duże logotypy na stelażu lub fasadzie obiektu, oznakowanie kierunkowe, pylony zewnętrzne, flagi z logotypem.

●      Dedykowane oprogramowanie oraz kontent multimedialny.

Łatwe poruszanie się wewnątrz galerii handlowej czy sklepu

Oprogramowanie:

  • aplikacja Wayfinding z planem galerii,
  • do tworzenia i publikacji kontentu a także do zarzadzania całym systemem nośników multimedialnych galerii,
  • aplikacje mobilne spójne z całym systemem multimedialnym galerii,
  • rozwiązania QR Code i Beacony
  • i wiele innych dedykowanych propozycji specjalnie skonfigurowanych dla konkretnej galerii

Kontent multimedialny:

  • Kontent kampanijny wraz z kreacją i animacjami.
  • Kontent informacyjny: w formie dedykowanych Widgetów, poprzez, które publikujemy różnorodne dane związane z branżą galerii i handlu a także informacje ogólne: pogoda, stan powietrza, dane dla alergików
  • Kontent muzyczny z dedykowaną, comiesięczną playlistą muzyki Royalty Free lub z muzyką Komercyjną
  • Komunikaty lektorskie i spoty audio

Oznakowanie reklamowe dużych i małych punktów handlowych

Wykonujemy profesjonalne systemy informacji wizualnej dla dużych pasaży handlowych i wielkopowierzchniowych galerii, ale nie tylko. Współpracujemy też z właścicielami mniejszych sklepów oraz działami marketingowymi różnych marek w zakresie oznakowania punktu sprzedaży. Z naszej oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca rozwijający działalność w branży handlowo-usługowej. Kompleksowe oznakowanie może dotyczyć nowo powstałego lub już istniejącego sklepu. Dzięki personalizowanym produktom brandowym, takim jak logotypy, kasetony i litery przestrzenne, inwestor może wyróżnić sklep na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Odkryj zalety współpracy z naszą firmą

Magit to synonim profesjonalnej realizacji. Nasi specjaliści potrafią wykorzystywać różne technologie, aby osiągnąć założony cel. Działamy na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta lub na jego zlecenie projektujemy oznakowanie od podstaw. Wiemy, że wdrożenie systemu informacji wizualnej dla galerii handlowej lub sklepu często wymaga skoordynowania prac z innymi podwykonawcami. Dlatego potrafimy skutecznie zarządzać czasem i całym procesem. Efektem jest dobrze wykonana usługa, w 100% zgodna z oczekiwaniami Klienta.

Zobacz nasze realizacje

Do tej pory ukończyliśmy wiele projektów związanych z kompleksowym oznakowaniem galerii handlowych i sklepów. Należy do nich między innymi wykonanie oznakowania wnętrza, elewacji i parkingu Galerii Handlowej Glogovia. Zdjęcia tych i innych obiektów, w których pracowaliśmy, zobaczysz w zakładce Kompleksowe realizacje.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit