Szybki konktakt

Signflex – kasetony wielkoformatowe z elastycznym licem

Kasetony z elastycznym licem, wykonane w systemie Signflex, to wydruki wielkoformatowe stosowane jako zewnętrzna reklama umieszczana na elewacji budynku, bądź jako wolnostojąca reklama, czyli billboard. Możemy wykonać tego rodzaju kaseton reklamowy w dowolnym rozmiarze bez widocznych miejsc łączenia materiału. Kasetony z elastycznym licem są stosowane jako skuteczne reklamy świetlne na elewacjach budynków handlowo-usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Co to jest elastyczne lico?

Technologię Signflex wyróżnia elastyczne lico kasetonów wielkoformatowych. To specjalna tkanina winylowa (tzw. backlight) przystosowana do druku i podświetlenia od środka kasetonu. Winyl może mieć dowolny wymiar. Zamiast składać jedną powierzchnię reklamową z kilku kasetonów, warto wziąć pod uwagę skonstruowanie jednego większego.

System napianjący w technologii elastycznego lica

Kasetony signflex

Uniwersalność

System nadaje się znakomicie zarówno do budowy kasetonów podświetlanych jak i liter oraz innych form przestrzennych. Zastosowanie listwy kryjącej Radius o zmodyfikowanej konstrukcji umożliwia zakotwienie jej w profilu napinającym. Zapobiega to falowaniu listwy w przypadku prostych kasetonów i usztywnia konstrukcje w przypadku liter.

Łatwy i wygodny montaż

SignFlex to system, do którego montażu nie trzeba żadnych specjalistycznych narzędzi- wystarczy wiertarka i nitownica. Oprócz dostaw profili w sztangach przygotowujemy dla klientów potrzebne elementy przycięte na wymiar. Dzięki temu kaseton można zamontować nawet w miejscu jago instalacji, nie ma też problemu z odpadem.

Optymalnie dobrana głębokość

System ma głębokość 175 mm, została ona ustalona na podstawie wieloletnich doświadczeń firmy Magit. Zapewnia z jednej strony doskonałe rozproszenie światła (zarówno w przypadku świetlówek jak i LED), a z drugiej gwarantuje optyczną lekkość konstrukcji.

Konkurencyjne ceny, szybka dostawa

Przy projektowaniu uwzględniliśmy maksymalne zmniejszenie wagi systemu, zastosowaliśmy też standardowe, dostępne w normalnym obrocie handlowym profile (np. aluminiowy profil zamknięty 2x4 cm). Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązanie w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie elementy składowe Systemu SignFlex są dostępne w naszym magazynie we Wrocławiu dlatego zamówienia do wysyłki możemy przygotować w krótkim czasie.

Jak to działa?

Jak to działa?

Specjalnie skonstruowane profile aluminiowe biegnące po obwodzie kasetonu i będące jego konstrukcją, mocno i stabilnie trzymają napięty winyl tak, że jego powierzchnia jest gładka i czytelna. Dzięki systemowi reklamowemu Signflex na winylu nadrukować dowolną grafikę i tekst, który będzie dobrze widoczny z daleka.

Jaki winyl zastosować?

Jaki winyl zastosować?

Na rynku dostępne są różne gramatury oraz rodzaje winyli. Polecamy winyl o gramaturze przynajmniej 510 g, gdyż jest to tkanina przepuszczająca światło. W technologii Signflex jest to idealne rozwiązanie do produkcji kasetonów podświetlanych. Efekt przy tylnym źródle światła, jest podobny jak w przypadku samoprzylepnej folii translucentnej, która dobrze rozprasza światło.

Jaką grubość profilu zastosować?

Jaką grubość profilu zastosować?

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że szerokość profilu należy dobrać umiejętnie dobrać. Z jednej strony kaseton nie może wyglądać „topornie”, a z drugiej światło diod powinno mieć wystarczającą ilość miejsca, aby się rozproszyć. Dzięki temu efekt podświetlenia lica będzie równomierny..

Czy kasetony reklamowe wielkoformatowe można zamontować samemu?

Czy kasetony reklamowe wielkoformatowe można zamontować samemu?

Jest to możliwe. Jeżeli Klientowi zależy na samodzielnym montażu, oferujemy docięte na wymiar profile Signflex wraz z rysunkiem technicznym pokazującym, jak złożyć reklamę. Może się jednak okazać, że same umiejętności nie wystarczą. Niekiedy poważnym utrudnieniem jest wielkość kasetonu. W czasie montażu dużych reklam nasi Klienci często zamawiają specjalne dźwigi, które mogą bezpiecznie i precyzyjnie umieścić kaseton na elewacji budynku.

Gdzie można zastosować kasetony z elastycznym licem?

Ze względu na wielkość, tego typu reklamy świetlne stosowane są w sklepach wielkopowierzchniowych, magazynach czy galeriach handlowych. Charakteryzują się dużą trwałością materiałów oraz odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie kasetonów wielkoformatowych oferujemy autorski system do napinania lica Signflex. Wykonany jest on z aluminiowych profili, a jego budowa pozwala na bezpieczny montaż winylu do ramy. W plecach kasetonu zamontowane jest oświetlenie, dzięki czemu reklama jest dobrze widoczna po zmroku. Kaseton podświetlany jest światłem LED-owym, a więc jest to rozwiązanie ze wszech miar ekologiczne i energooszczędne.

Nasza firma podejmuje się realizacji zarówno standardowych, jak i bardzo skomplikowanych projektów. Jeśli szukasz kasetonu o niestandardowym wymiarze, skontaktuj się z naszym specjalistą. Po krótkiej rozmowie i ustaleniu Twoich potrzeb wykonamy kaseton reklamowy według ustalonego projektu, w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit