Szybki konktakt

Kompleksowe realizacje

Strona główna » Realizacje » Kompleksowe realizacje

Kompleksowe realizacje

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe oznakowanie praktycznie każdego obiektu np. hotelu, muzeum, galerii handlowej, hali sportowej czy szpitala.

Zespół Magitu wspólnie z klientem wypracuje najbardziej efektywne kompleksowe oznakowanie. Możemy wykonać rozwiązanie z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii w tej dziedzinie lub zgodnie z założeniami klienta w oczekiwanym przez niego standardzie.

Realizujemy projekty kompleksowo od momentu powstania wizji poprzez wizualizacje, projekty wykonawcze, zdobycie stosownych pozwoleń aż po wykonanie, montaż i serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Hala Widowiskowo - Sportowa w Toruniu

W Hali Widowiskowo - Sportowej w Toruniu wykonaliśmy oznakowanie kompleksowe w postaci m. in. tablic informacyjnych i kierunkowych, liter z PCV oznaczających sektory hali widowiskowej, systemu monitorów przy kasach, totemów przed wejściem do budynku czy oznaczeń malowanych na podłodze.

Zakres wykonywanych prac:

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum w Katowicach

W Parku Naukowo-Technologicznym wykonaliśmy zarówno oznakowanie zewnętrzne budynku w postaci totemów, bilbordów i oznakowania sektorów, oraz oznakowanie wewnętrzne, czyli tabliczki piętrowe, stojaki na ulotki czy tablice kierunkowe i informacyjne.

Zakres wykonywanych prac:

Galeria Handlowa Glogovia

W Galerii Handlowej Glogovia wykonywaliśmy oznakowanie wnętrza oraz elewacji i parkingu galerii. Wykorzystane zostały m.in. kasetony i litery podświetlane, edgelighty, wyklejenia dużych przestrzeni, semafory, infokioski czy monitory reklamowe.

Zakres wykonywanych prac:

Państwowa Straż Pożarna we Wrocławiu

Oznakowanie budynku Państwowej Straży Pożarnej obejmowało produkcję i montaż tabliczek przydrzwiowych, informacyjnych, tablic oznakowania budynków oraz wyklejenia drzwi i szyb wewnątrz budynku.

Zakres wykonywanych prac:

Gaz System

Siedzibę Gaz System oznakowaliśmy wykorzystując m.in. tabliczki informacyjne przydrzwiowe, litery przestrzenne ze styroduru, litery podświetlane oraz tablice aluminiowe informacyjne.

Zakres wykonywanych prac:

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”