Szybki konktakt

Digital Signage

Strona główna » Digital marketing » Digital Signage

Poznaj naszą ofertę Digital Signage

Chcesz, żeby klienci zainwestowali w Twoją ofertę?

Od 31 lat MAGIT tworzy i wdraża rozbudowane systemy identyfikacji i komunikacji wizualnej.

W tym celu łączymy różne technologie i środki:

Klasyczny Digital Signage wzbogacamy o rozwiązania interaktywne, dedykowane aplikacje stacjonarne i mobilne, a całość ubieramy w dobry design.

Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie systemów dostosowanych każdorazowo do indywidualnych potrzeb i specyfiki klienta.

Na czas realizacji i utrzymania projektu udostępniamy:

Doświadczony zespół projektowy (grupę projektową), specjalistów IT (różnych branż), projektantów, wybór najnowszych technologii w dobrej jakości, kompletną i wydajną infrastrukturę, sprawne wdrożenie i uruchomienie systemu, helpdesk, serwis.

Ponadto w ofercie i portfolio posiadamy kompleksowe wdrożenia rozwiązania łączące systemy multimedialno-cyfrowe z tradycyjnym oznakowaniem obiektów.

Czym jest Digital Signage?

Choć sformułowanie Digital Signage brzmi dość skomplikowanie, to jest to po prostu niezwykle nowoczesne i łatwe medium, wykorzystywane do przekazywania informacji oraz naprawdę efektowny sposób na wzbogacenie wystroju wnętrza.

Poza tym ten system elektronicznej dystrybucji reklamy swoje działanie opiera na cyfrowych nośnikach obrazy. W tym celu stosowane są sprawdzone technologie typu monitory LCD, ekrany LED, monitory interaktywne, projektory, projekcje holograficzne itp.

Dzięki temu każdy klient może samodzielnie dostosować wybrany produkt do swoich potrzeb. Sporym ułatwieniem oraz niezbędnym elementem Digital Signage jest możliwość w pełni automatycznego zarządzania treścią. Ogromną zaletą jest także dopasowywanie materiałów do grupy docelowej.

Dodatkowo szerokie zastosowanie sprawia, że system można wykorzystywać w przeróżnych miejscach, a tym samym stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych bilbordów, banerów czy plakatów.

Czym jest Digital Signage?
system Digital Signage

Jak tworzymy system Digital Signage?

Oferowane przez nas systemy multimedialno-cyfrowe opierają się na opracowanym przez nas systemie, który zapewnia maksymalny komfort naszym klientom, a przede wszystkim pozwala na efektywną realizację zamówienia.

Dlatego współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy i badania rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania, zgodne z aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów.

Ważnym etapem współpracy jest określenie celów komunikacyjnych. Wtedy wybieramy sprzęty, które najlepiej sprawdzą się podczas realizacji zlecenia dla konkretnego klienta. Następnie zajmujemy się projektem i pracami koncepcyjnymi. W ten sposób możemy w pełni kompleksowo wdrożyć system elektronicznej dystrybucji informacji.

Oferujemy także pełne wsparcie posprzedażowe – wiąże się to ze szkoleniem pracowników w zakresie obsługi naszych produktów. Zapewniamy też wsparcie techniczne.

Produkty i technologia

Produkty i technologia

W ramach naszych rozwiązań łączymy różne technologie i środki. Klasyczny Digital Signage wzbogacamy o rozwiązania interaktywne, dedykowane aplikacje stacjonarne i mobilne, a całość ubieramy w dobry design.

Projekt i wykonanie

Projekt i wykonanie

Dzięki doświadczeniu firmy Magit i wsparciu partnerów technologicznych proponujemy dobrze zaprojektowany system Digital Signage. Rozwiązania pod klucz dla różnych sektorów rynku.

Korzyści

Korzyści

Dostosowujemy rozwiązania pod konkretnego klienta. Digital Signage zwiększy nowoczesność Twojej firmy oraz pozwoli na szybką zmianę treści w zależności od aktualnej oferty.

Realizacje digital signage

Realizacje

Przykłady ważniejszych realizacji obejmujące sieci Digital Signage zastosowane w różnych branżach.

Dowiedz się więcej

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit