Szybki konktakt

Seberg – system reklamowy tabliczek i tablic informacyjnych

Wykorzystywany przez nas system reklamowy Seberg pozwala na stworzenie tabliczek płaskich przydrzwiowych oraz wielosegmentowych tablic zbiorczych. Uniwersalne tabliczki z plexi, umieszczane przy drzwiach wejściowych lub wewnętrznych, stanowią ważny element wayfindingu i oznakowania obiektu. Z kolei większe tablice zbiorcze pozwalają eksponować plany budynków, listy pracowników, instrukcje ewakuacyjne, rozkład pomieszczeń i inne ważne informacje.
Nasza firma realizuje wszelkie projekty związane z wykorzystaniem systemu tablic płaskich. Po ustaleniu potrzeb Klienta wykonujemy odpowiednie tabliczki plexi z nadrukiem. Świadczymy też usługi montażowe. Dowiedz się więcej o tablicach wykonanych w systemie Seberg i skontaktuj się z naszym specjalistą.

Czym wyróżniają się produkty Seberg?

Tabliczki płaskie przydrzwiowe, wykonane w systemie Seberg, produkowane są z konfigurowalnych profili aluminiowych. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta wykorzystujemy profile surowe lub anodowane na kolor srebrny. Te produkty reklamowe wyróżniają się trwałością, a prezentowane na nich informacje są niezwykle czytelne.

Szeroka gama wysokości paneli zapewnia wszechstronne zastosowanie. Można dzięki nim zaprojektować zarówno proste tabliczki, jak i wielosegmentowe tablice zbiorcze. Dzięki uniwersalności tablice można również podwieszać do sufitu za pomocą linki.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tablic i tabliczek z plexi. Dzięki temu potrafimy doradzić, jakie rozwiązanie okaże się najkorzystniejsze. Wspólnie z Klientem dobieramy modele dopasowane do charakteru obiektu i świadczonych w nim usług. Wybierając nasze produkty, otrzymujesz tablice najwyższej jakości.

Gdzie można zastosować system reklamowy Seberg?

Duże tablice informacyjne oraz tabliczki płaskie przydrzwiowe znajdują zastosowanie w różnych miejscach:

●      Szkoły i uczelnie. Tablice Seberg informują o rozkładzie sal i planie zajęć.

●      Biura i instytucje. Tabliczki umieszcza się przy każdych drzwiach, aby pomóc w szybkim i łatwym zlokalizowaniu danego pokoju lub biura.

●      Hotelach i inne obiekty noclegowe. Tablice informacyjne są niezbędne do przekazywania informacji o godzinach śniadań, cenach usług czy atrakcjach turystycznych w okolicy.

●      Sklepy i lokale usługowe. Tablice Seberg mogą informować o godzinach otwarcia lub cenniku.

●      Placówki medyczne. W szpitalach i klinikach produkty wykonane w systemie Seberg często prezentują rozkład oddziałów lub gabinetów poszczególnych specjalistów.

To zaledwie kilka możliwości zastosowanie tabliczek z plexi. Sprawdź wszystkie produkty Seberg dostępne w naszym sklepie online. Jeśli chcesz zrealizować indywidualny projekt, skontaktuj się z naszym specjalistą.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit