Szybki konktakt

Zespół tłumaczy

Strona główna » Tłumaczenia » Zespół tłumaczy

O nas

MAGIT został założony w 1989 roku we Wrocławiu. W wyniku rozszerzenia obszaru działalności w 1995 roku powstał dział tłumaczeń i lokalizacji.

Od początku skupiał się on na specjalistycznych tłumaczeniach dla międzynarodowych klientów, wymagających zespołowego podejścia do realizowanych projektów i wykorzystania środków technicznych w celu sprawnej realizacji zleceń. Naszym pierwszym projektem lokalizacyjnym było spolszczenie programu Lotus Organizer 2.0.

W ciągu ponad 20 lat nasza struktura i zespół rozwijały się, aby sprostać oczekiwaniom klientów i być na bieżąco z nowymi rodzajami mediów oraz technologiami przygotowania dokumentacji i oprogramowania. Sukcesywnie wprowadzaliśmy nowe narzędzia i metody zapewnienia jakości tłumaczeń.

Dbamy też o odpowiednie kompetencje wszystkich specjalistów zaangażowanych w realizację projektów: tłumaczy, korektorów, redaktorów, prowadzących projekty i wsparcia technicznego. Dlatego też jesteśmy w stanie spełniać wymagania klientów dotyczące stałego dotrzymywania terminów, ograniczania kosztów oraz dbania o nienaganną jakość językową.

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”