Szybki konktakt

Systemy mocowań tabliczek

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem systemów mocowań do tabliczek niemieckiej marki Citinox Plus. Są to produkty wysokiej jakości wykonane z dużą precyzją i dbałością o detale. Szeroki wybór dystansów pozwala na ich różnorodne zastosowanie zarówno w mocowaniu tabliczek przydrzwiowych, dużych tablic informacyjnych jak i stylowych wizytówek biurkowych.

Mocowania Citinox Plus można łączyć z takimi materiałami jak szkło, plexi czy aluminium. Dystanse są wykonane w taki sposób, aby każdy mógł bez problemu wykonać samodzielny montaż. Dzięki wyposażeniu w silikonowe podkładki mocowania idealnie przylegają do powierzchni i nie powodują tarcia.

Wszystkie produkty marki Citinix można zamówić bezpośrednio u nas ale także przez stronę internetową www.citinox.pl bądź przez Allegro.

Czym wyróżniają się produkty Citinox Plus?

Dystanse Citinox Plus produkowane są w Europie i wykonane z najlepszej jakości stali szczotkowanej dzięki czemu z pewnością będą służyć przez długie lata. Prosty design daje możliwość stosowania mocowań w najbardziej eleganckich wnętrzach jako element wyposażenia wnętrz.

Dystanse Citinox Plus można podzielić ze względu na sposób montażu na kilka grup:      

Jeśli nie jesteś pewny, które mocowanie wybrać to skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”