Szybki konktakt

Citylight

Nowoczesna reklama w przestrzeni publicznej

Citylight to rzucająca się w oczy, nowoczesna reklama zewnętrzna w postaci podświetlanego plakatu umieszczonego w zamkniętej tablicy. Nasza firma od lat produkuje i montuje oznakowanie w miejscach publicznych, a system Citylight jest jednym z najczęściej wybieranych. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli szczegółowych wyjaśnień.

Najważniejsze zalety systemu Citylight

Reklamy Citylight to efektywne narzędzie marketingowe, które pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest to więc idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zbudować silną pozycję na rynku i docierać do szeregu przedstawicieli grup docelowych. Oferowany przez nas system Citylight stanowi doskonałe uzupełnienie strategii marki i może być zrealizowany według projektu Klienta i na wybranych przez niego materiałach albo z uwzględnieniem podpowiedzi działu projektowego MAGIT.

Citylight to system oznakowania publicznego, który wyróżnia duża skuteczność. Czytelny, jasny panel reklamowy sprawia, że zdjęcia, grafiki i treści są doskonale widoczne i przyciągają uwagę przechodniów. Produkowane przez nas oznakowanie Citylight jest przy tym ekonomiczne, ponieważ wykorzystuje energooszczędne oświetlenie LED i może działać przez całą dobę.

Szerokie możliwości i zastosowanie reklam Citylight

Reklama Citylight stosowana jest w najbardziej uczęszczanych miejscach w przestrzeni publicznej. Tego typu oznakowanie w miejscach publicznych można spotkać m.in. na przystankach komunikacji miejskiej, deptakach, dworcach czy w budynkach galerii handlowych. Nowoczesny design Citylight przyciąga uwagę odbiorców, zarówno tych poruszających się po mieście, jak i tych, którzy czekają na publiczny transport. Na przykład podświetlany panel Citylight umieszczony na boku wiaty przystankowej rozświetla przestrzeń i sprawia, że potencjalni klienci zaczynają interesować się produktem lub usługą.

Citylighty dostępne w naszej ofercie

W celu realizacji wszystkich zakładanych celów, eksperci MAGIT produkują różne rodzaje reklam Citylight. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć Citylighty tradycyjne, czyli standardowe, podświetlane tablice z plakatami reklamowymi. Ten element małej architektury może występować w wersji jedno- lub dwustronnej, zależnie od miejsca, w którym zostanie zamontowany. Dużym zainteresowaniem cieszą się też Citylighty interaktywne. To zaawansowane oznakowanie w miejscach publicznych, które pozwala wyświetlać treści wideo.

Wymiary Citylightów to sprawa czysto indywidualna. Jako producenci tego systemu, możemy dopasować rozmiar reklamy do miejsca, w którym zostanie zainstalowana lub do innych wymagań Klienta. Najczęściej wybierane konstrukcje to Citylighty o wymiarach 120×175 cm. Są na tyle duże, że można je umieścić na specjalnych konstrukcjach lub ścianach przystanków i wiat. Warto przy tym zaznaczyć, że dzięki funkcjonalnemu podświetleniu nawet niewielki element Citylight przez całą dobę pozostaje dobrze widoczny.

Oznakowanie w miejscach publicznych

Citylight jako system oznakowania publicznego pełni rolę informacyjną oraz społeczną. Może być wykorzystywana jako promocja miasta i przedstawiać największe atrakcje regionu. Mapa umieszczona za szybą może wskazywać najważniejsze zabytki i zachęcać do zapoznania się z historią miasta.

CItylight jest także często wykorzystywany w różnych kampaniach społecznych. Hasła na plakatach poruszają tematy, o których ciężko się rozmawia na co dzień. Czasami wystarczy tylko jedno wymowne zdjęcie, które zastąpi tysiąc słów, żeby przekazać odbiorcom ważną treść.

Zobacz stworzone przez nas Citylighty i nawiąż współpracę

W MAGIT przykładamy wagę do detali. Dlatego nasze reklamy w przestrzeni publicznej są tak skuteczne. W zakładce Realizacje małej architektury mogą zobaczyć Państwo przykłady naszych produktów. Prezentujemy tam różne wymagające projekty, przy których z przyjemnością pracowaliśmy.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące reklam Citylight lub chcą uzyskać szczegółową wycenę dla konkretnego projektu, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

W jakich miejscach sprawdzi się reklama Citylight?

Pasaże handlowe

Dworce kolejowe

Przystanki

Place

Deptaki

Galeria wybranych realizacji

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit