Szybki konktakt

Realizacje Sale konferencyjne

Strona główna » Realizacje » Realizacje Sale konferencyjne

System audiowizualny do sali konferencyjnej

Realizacja systemu audiowizualnego w Urzędzie Miejskim w Głuchołazach stanowiła znaczący krok w modernizacji infrastruktury konferencyjnej tego miejsca. Projekt został przeprowadzony z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości obsługi spotkań, konferencji oraz innych wydarzeń, które odbywają się w sali konferencyjnej urzędu.

Zaplanowaliśmy rozmieszczenie systemu, aby zapewnić optymalne warunki akustyczne i wizualne dla wszystkich uczestników spotkań. Nasi specjaliści wzięli pod uwagę wymagania urzędu dotyczące funkcjonalności i jakości dźwięku i obrazu.

Wielkość monitora jest proporcjonalna do odległości z jakiej uczestnicy oglądają obraz. Treść wyświetlana na monitorze jest dobrze widoczna z każdego miejsca na sali. Stojące głośniki ustawiliśmy w sposób zapewniający równomierne i klarowne brzmienie w całej sali. Mikrofony rozmieszone na stołach dają pewność, że każdy uczestnik będzie dobrze słyszany.

Efektem realizacji projektu był nowoczesny i funkcjonalny system audiowizualny, który znacznie usprawnił działanie sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Głuchołazach. Dzięki temu urząd może teraz organizować spotkania i konferencje na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie komfort i wygodę wszystkim uczestnikom.

Realizacja systemu audiowizualnego w Urzędzie Miejskim w Głuchołazach
Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit