Szybki konktakt

Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet

Nawet najlepiej przygotowany, ergonomicznie doskonały content wyświetlany na słabej jakości ekranie lub innym nośniku może okazać się nieskuteczny. Tym samym odbiorca nie zwróci uwagi na wyświetlane treści. Dlatego właśnie, staramy się, by każdy przygotowany przez nas projekt cechował się nie tylko przejrzystą formą contentu, ale i nowoczesnym nośnikiem.

Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet mają za zadanie pracować 24h na dobę, bez przerwy przez cały rok. Takie wymagania stawia nam cyfrowy narrowcasting, a dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, połączonym z inwencją designerów, jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne nośniki wytrzymujące takie warunki przez długie lata. 

Doświadczenie w branży IT oraz reklamy wizualnej daje nam przewagę w zakresie zastosowania nośników oryginalnych i dedykowanych. Łączymy monitory z formami przestrzennymi, zgodnymi z CI klienta. Dodajemy monitor do tradycyjnego POS-a. Tworzymy konstrukcję dwóch i więcej monitorów wielkoformatowych i interaktywnych, uzupełniających się funkcjonalnie oraz ergonomicznie. Wszystkie prezentowane nośniki mogą pracować w centralnie zarządzanej sieci lub jako samodzielne urządzenia.

Monitor Public Display

Monitory są podstawowymi nośnikami Digital Signage. Niezależnie od wielkości sieci muszą pracować w sposób stabilny i przewidywalny. Takie wymagania spełniają monitory Public Display, które oprócz możliwości ciągłej pracy cechuje dodatkowo:
 • wysoka jasność
 • duży kontrast
 • możliwość pracy w różnych orientacjach.
Kilka technicznych szczegółów wpływa znacząco na efektywność emitowanego contentu, dlatego właśnie nasza oferta opiera się na monitorach dedykowanych sieciom DS. Poza tym wykorzystanie diod LED sprawia, że żywotność monitorów jest jeszcze dłuższa, a ich energooszczędny charakter pozwala skutecznie zredukować koszty eksploatacji.
Monitor Public Display
Monitor interaktywny

Monitor interaktywny

Wykorzystanie interakcji z odbiorcą w sieciach DSnet umożliwia dotarcie do nieosiągalnych dotychczas obszarów przestrzeni publicznej zarówno w kontekście komunikacji społecznej, jak i reklamy wizualnej. Systemy interaktywne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w miejscach sprzedaży czy prezentacji produktów, ale również jako multimedialne przewodniki po obiektach.

Interaktywność daje możliwość dogłębnego zainteresowania produktem, a także szeroką gamę możliwości dla opracowania aplikacji promocyjnych czy informacyjnych. Dlatego monitor interaktywny jest chętnie wybierany w muzeach, obiektach rekreacyjnych, galeriach handlowych, galeriach sztuki, na lotniskach i w pobliżu atrakcji turystycznych. Ich zastosowanie jest jeszcze bogatsze, bo monitory interaktywne tak łatwo dopasowują się do potrzeb klientów.

Ekran LED

Ekrany LED są popularnym nośnikiem sieci Digital Signage zarówno w zastosowaniach typu indoor, jak i outdoor.

To jedna z najnowocześniejszych form reklamy, ponieważ jest oparta na innowacyjnych systemach LED. Oprócz tego ekran LED umożliwia bezproblemową zmianę treści, jej chwilową modyfikację czy wgranie zupełnie nowego obrazu. Poza tym nasi klienci mają do dyspozycji wiele dopasowanych modeli.

Ekrany LED outdoor są odporne na niskie temperatury, mają wyjątkowo trwałą obudowę, a przede wszystkim poradzą sobie nawet z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Jednocześnie wykorzystany kontrast kolorystyczny w jednowierszowych modelach zapewnia dobrą widoczność treści nawet przy słonecznej pogodzie.

Oferujemy też produkty o rozdzielczości dostosowanej do wielkości urządzenia, aby spoglądanie z bliska bądź z daleka zapewniało odpowiedni komfort. Kolejnym rodzajem są ekrany LED indoor – wprost idealne do galerii handlowych, pasażów czy innych budynków.

Tego typu modele staną się ozdobą wnętrza, świetnie zaprezentują obrazy promujące produkt, markę lub zbliżające się wydarzenie. Modele są dopasowane do temperatury panującej wewnątrz budynku i skutecznie kradną uwagę odbiorców, dzięki czemu stanowią doskonały obiekt reklamowy.

Ekran LED

Rodzaje monitorów

Monitor panoramiczny

Monitor panoramiczny

 • Symetryczny design pozwalający uprościć proces mocowania wyświetlaczy do ściany i sprawiający, że będą one idealnie do niej przylegały,

 • Możliwy montaż pod kątem,

 • Wyświetlania treści w trybie pracy 24/7.

Monitor do witryn

Monitor do witryn

 • Bardzo jasny z dużym kontrastem, wyświetla wyraźne treści nawet w dużym słońcu,

 • Wyświetla obrazy, które przyciągają i angażują odbiorców, zwiększając prawdopodobieństwo wizyty w sklepie,

 • Menu widoczne nawet po zmroku.

Monitor pionowy

Monitor pionowy

 • Łatwy montaż na statywie lub pod sufitem,

 • Ultrawysoka jasność i duży kontrast podkreślający treść,

 • Możliwość ciągłego wyświetlania treści 24/7.

Cyfrowy menuboard

Cyfrowy menuboard

Doskonałe rozwiązanie dla barów szybkiej obsługi, restauracji, piekarni czy stacji benzynowych. Daje możliwość szybkiej zmiany menu bądź ceny w zależności od promocji lub pory dnia. Cyfrowe menuboardy maja dużą przewagę nad klasycznym menu ponieważ mogą być zarządzane z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu. Pozwalają na szybką reakcję na zachowania klienta bez ponoszenia dodatkowych kosztów druku.

Digital menuboard to profesjonalne monitory przystosowane do pracy w trybie ciągłej pracy-nawet 24/7. Mogą funkcjonować w miejscach, gdzie panują trudne warunki jak np. wyższa temperatura czy tam gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia ekranu. W zależności od formatu naszego menu istnieje możliwość zainstalowania monitorów w poziomie lub w pionie. Wybierając monitor o dużej jasności możemy umieścić go w witrynie dzięki czemu oferta będzie dobrze widoczna z ulicy i przyciągnie więcej klientów do restauracji.

Zalety cyfrowego menu

szybka modyfikacja treści promocji
szybka modyfikacja treści
zdalne zarządzanie treścią
zarządzanie treścią z jednego miejsca
wyświetlanie treści według harmonogramu
wyświetlanie treści według harmonogramu
wyświetlanie ofert świątecznych
wyświetlanie ofert świątecznych
nowoczesny wizerunek firmy
nowoczesny wizerunek firmy
Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”