Szybki konktakt

Dla hoteli

Digital Marketing dla hoteli

Digital signage dla hoteli to innowacyjne rozwiązania, które tworzą nowy wizerunek marki. Cyfrowe nośniki otwierają przed branżą hotelarską nowe możliwości. Są wsparciem dla działu marketingowego a także dla właścicieli i menadżerów zarządzających hotelem. Sieć połączonych ze sobą monitorów pozwala w prosty i szybki sposób na komunikację z gośćmi hotelowymi we wszystkich obiektach. Wirtualni recepcjoniści zameldują i wymeldują gości pojawiających się o późnych godzinach nocnych bez angażowania personelu.

Nasza oferta digital signage dla hoteli obejmuje kompleksowe wdrożenie rozwiązań łączących systemy multimedialno-cyfrowe z tradycyjnym oznakowaniem obiektów.

Wirtualny recepcjonista do bezobsługowego hotelu

Nowe technologie dają wiele możliwości branży hotelarskiej. Urządzenia samoobsługowe pozwalają gościom na większą swobodę korzystania z pokoju. Klienci coraz częściej wybierają obiekty, w których znajduje się bezobsługowa recepcja, zwykle dlatego, że cena pokoju jest niższa. Dzięki zastosowaniu kiosku z wirtualnym recepcjonistą można ograniczyć liczbę zatrudnionego personelu bądź zrezygnować z nocnej zmiany.

Jakie usługi oferuje wirtualny recepcjonista?

  1. Meldowanie i wymeldowanie z pokoju.

  2. Dokonywanie płatności za pobyt i usługi dodatkowe.

  3. Zamawianie usług tj. śniadanie, budzenie itp.

  4. Umawianie wizyt w gabinetach SPA.

  5. Ocenianie pobytu w hotelu.

  6. Przedstawienie najważniejszych informacji o hotelu.

Monitory reklamowe i informacyjne

Recepcja i lobby to miejsce, w którym goście po raz pierwszy mają styczność z hotelem, dlatego warto tu zadbać o pozytywne pierwsze wrażenie. Monitory reklamowe umieszczone w strefie odpoczynku mogą spełniać funkcję informacyjną i w chwili wytchnienia na kanapie wirtualnie oprowadzić nowych gości po hotelu zachęcając do skorzystania z hotelowych atrakcji. Wyświetlane na ekranach filmy z wycieczek oferowanych przez hotel wprowadzą gości w wakacyjny nastrój już od początku ich pobytu. Pozytywne wrażenia wywołują miłe wspomnienia a dzięki temu goście będą chętnie wracać do hotelu.

Totemy z mapą obiektu

Poruszanie się po dużych obiektach może być stresujące dla klientów dużych hoteli. Wśród zawiłych korytarzy i identycznych drzwi odnalezienie właściwego numeru może zająć dużo czasu.

Wykorzystując wirtualny plan hotelu możesz wskazać gościom gdzie dokładnie znajduje się ich pokój oraz w którym miejscu hotelu obecnie się znajdują. Goście zainteresowani relaksem w strefie SPA czy zjedzeniem posiłku w restauracji odnajdą lokal na mapie a także sprawdzą godziny otwarcia.

Totemy z mapą obiektu
Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit