Szybki konktakt

Vision – czytelny system oznakowania informacyjnego

Podstawę systemu Vision stanowią wypukłe profile aluminiowe o szerokości 14 cm i 8 cm oraz dodatkowe akcesoria. Szeroki wybór komponentów pozwala na wykonanie dowolnego elementu oznakowania, począwszy od małych tabliczek informacyjnych do wnętrz, skończywszy na dużych, wielopanelowych, zewnętrznych tablicach informacyjnych i kierunkowych, montowanych na ścianie lub wsporniku.

Szeroka oferta produktów systemu Vision

W naszym sklepie online znajdziesz szereg produktów Vision. Dzięki temu możesz skompletować zestaw i zadbać o czytelne oznakowanie obiektu, którym zarządzasz. Podstawowe elementy systemu oznakowania informacyjnego Vision to tabliczki wykonane z anodowanych profili aluminiowych:

●      Standardowe z przezroczystą szybką pleksi;

●      Dwustronne typu semafor z przezroczystą szybą z pleksi;

●      Wiszące, o szerokości zależnej od modelu.

Uzupełnieniem są plastikowe zatyczki oraz systemy mocowania produktów Vision.

Co wyróżnia system oznakowania Vision?

System Vision wyróżnia ogromna funkcjonalność. Profile aluminiowe dostępne są w różnych szerokościach, a dostosowane do nich akcesoria pozwalają stworzyć estetyczne oznakowanie.

Co więcej, tabliczki Vision są niezwykle trwałe. Wszystkie profile produkowane są z anodowanego aluminium, a wydruk jest chroniony przez tworzywo transparentne antyrefleksyjne. Dzięki temu moduły są odporne na działanie warunków atmosferycznych i mogą być montowane na zewnątrz jako wolnostojące tablice informacyjne lub tabliczki semafory.

Gdzie można wykorzystać tabliczki Vision

Vision to uniwersalny system oznakowania informacyjnego, który można wykorzystać w wielu obiektach. Jest to zarazem ciekawa alternatywa dla tablic płaskich Seberg. Z tego rodzaju oznakowania korzystają placówki oświaty (szkoły i uczelnie wyższe), obiekty użyteczności publicznej (urzędy, sądy, biblioteki), biura i instytucje, a także hotele i inne obiekty turystyczne. Jeśli chcesz zrealizować niestandardowy projekt, skontaktuj się z naszym specjalistą.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit