Szybki konktakt

Realizacje Muzyki

Strona główna » Realizacje » Realizacje Muzyki

Realizacje z zakresu audiomarketingu

Audiomarketing to niezwykle ważny element współczesnego marketingu wykorzystujący dźwięki do kierowania decyzjami zakupowymi konsumentów. Muzyka odtwarzana w lokalach nie powinna być przypadkowa ale dobrana do określonej grupy klientów i musi być spójna z marką. Wśród licznych korzyści audio marketingu można wymienić:

 • tworzenie odpowiedniej atmosfery,
 • oddziaływanie na aktywność klientów w miejscu sprzedaży,
 • wpływ na emocje klientów w czasie zakupów,
 • tworzenie pozytywnego wizerunku marki,
 • wzrost sprzedaży.

Playlisty muzyczne tworzą u nas osoby, dla których muzyka jest pasją. Posiadają ogromną wiedzę w tym zakresie, śledzą nowości muzyczne ale także potrafią wydobyć z archiwów historii muzyki komercyjnej utwory ponadczasowe, kultowe, na których wychowały się pokolenia. Dla naszych klientów przygotowujemy muzykę komercyjną ale także tworzymy tzw. playlisty z nagraniami na życzenie. Proponujemy umowę na 12 lub 24 miesiące, certyfikaty legalności, publikację zdalną przez internet, wstawianie na serwer lub przesyłanie gotowych playlist na CD lub Pendrive. Tworząc playlisty sięgamy do przeróżnych gatunków muzycznych jak: pop, soul, funky, jazz, smooth jazz, hip-hop, Christmas, dance, disco, latino itp.

Muzyka w tle w banku Credit Agricole

Nasze działania w zakresie Digital Signage dla Banku Credit Agricole wdrożyliśmy sieć Digital Signage Audio dla ponad 100 placówek Credit Agricole w Polsce. W ramach sieci dostarczamy:

 • Sprzęt IT: playery, wzmacniacze, głośniki
 • Okablowanie wraz z Internetem
 • Oprogramowanie Digital Signage do zarządzania siecią
 • Kontent muzyczny - co miesiąc nowa playlista około 120 utworów muzyki Royalty Free. Muzyka dedykowana na każdy miesiąc: świąteczna, wakacyjna, nastrojowa w ramach najbardziej znanych i lubianych rodzajów muzyki i najnowszych trendów
 • Zarządzanie siecią
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wykonaliśmy także prototyp stanowiska multimedialnego dla dzieci, wg projektu Magit,  W ramach prac dotyczących stanowiska wykonaliśmy:

 • Projekt i realizacja obudowy z materiału MDF lakierowanego
 • Sprzęt IT: player, tablet, oprogramowanie do zdalnej obsługi
 • Zaprojektowaliśmy też i wykonaliśmy całościowo dedykowane gry dla dzieci do stanowiska

Muzyka komercyjna w strefie klienta w placówce Banku ING

Realizacja dla Banku ING to stworzenie przyjaznej strefy relaksu, miejsca gdzie można w spokoju odetchnąć od podejmowania trudnych decyzji. W drewnianej konstrukcji, która imituje las, dyskretnie zamontowaliśmy głośniki, z których muzyka rozchodzi się po całej strefie.

Ważnym aspektem w tej realizacji było uniknięcie pogłosu ze względu na dużą, otwartą przestrzeń. Uzyskaliśmy ten efekt dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu audio rozłożonego w strategicznych punktach konstrukcji.

Naszym zadaniem było także utworzenie specjalnej playlisty złożonej z utworów komercyjnych a także uzyskanie odpowiednich licencji na odtwarzanie tego typu muzyki.

Klient miał pomysł na odtwarzanie muzyki ale nie wiedział jaki rodzaj muzyki i konkretnie jakie utwory będą odpowiednie. Nasi specjaliści bazując na własnych doświadczeniach stworzyli playlistę, która idealnie wpisuje się w klimat miejsca.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit