Szybki konktakt

Gabloty z fryzem

Strona główna » Mała architektura » Gabloty z fryzem

Zewnętrzne gabloty informacyjne z fryzem

Nasi specjaliści zajmują się produkcją i montażem wielofunkcyjnych gablot zewnętrznych z fryzem. Gabloty te, jako elementy małej architektury, są wykorzystywane do eksponowania ważnych ogłoszeń, plakatowych rozkładów jazdy, regulaminów, komunikatów i innych dokumentów. Informacje umieszczane są w gablotach za pomocą magnesów.

Tablice zapewniają mieszkańcom osiedli, podróżnym i turystom dostęp do najważniejszych informacji bez żadnych ograniczeń. Projektowane przez nas gabloty informacyjne spełniają szereg wymagań prawnych dla oznakowania stałego (w tym normę Ipi-2) i są wykonane z trwałych materiałów. W celu poznania szczegółów oferty mogą Państwo skontaktować się z naszym przedstawicielem.

Wysoka jakość wykonania i trwałość

Tablica ogłoszeniowa zewnętrzna musi być przede wszystkim czytelna, a następnie – trwała. Oferowane przez nas produkty mają solidną budowę. Każda gablota informacyjna ma stalową, cynkowaną ogniowo konstrukcję, aluminiowe elementy zewnętrzne (tzw. poszycie) oraz wytrzymałe panele ekspozycyjne. Poszczególne elementy są malowane proszkowo i dodatkowo zabezpieczone powłoką antygraffiti. Tył gabloty budujemy z blachy stalowej, a lico (przód) – z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5 mm. Panele mają równą i gładką powierzchnię i niewidoczne z zewnątrz zawiasy. Zamki patentowe uniemożliwiają osobom postronnym dostęp do eksponowanych informacji.

Stosowane przez nas materiały i technologie sprawiają, że tablice ogłoszeniowe zewnętrzne zyskują pełną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Niezależnie od pogody nie tracą walorów estetycznych.

W celu identyfikacji nadawcy komunikatu lub właściciela tablicy stosuje się fryz – ozdobny element na górze gabloty. Na fryzie można umieścić logo firmy, nazwę i herb miasta lub dowolny opis albo znak graficzny. Wymiary i szatę graficzną fryzu dostosowujemy do oczekiwań Klienta oraz potrzeb konkretnego projektu.

Różne rodzaje i wymiary tablic ogłoszeniowych

Nasza oferta nie ogranicza się do jednego rodzaju gablot. Jako producent małej architektury i systemów oznakowania reklamowegojesteśmy w stanie wykonać każdy projekt. Dotyczy to również tablic ogłoszeniowych. Dostępne modele występują w wersjach wolnostojących bądź naściennych. Klient może wybierać pomiędzy wersjami jedno- i dwustronną, a poszczególne elementy mogą być ze sobą zestawione w konfiguracjach jako pojedyncze, podwójne lub potrójne panele. Mogą to być gabloty otwierane od dołu lub przesuwne.

Proponujemy też wiele rozwiązań opcjonalnych. Dla tablicy ogłoszeniowej wyposażeniem komplementarnym może być podświetlenie LED, magnesy, listwy zatrzaskowe lub poprzeczki dla osób niewidomych. Tak przygotowane gabloty stosuje się jako nośnik informacji wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Realizujemy projekty na gabloty zewnętrzne w różnych rozmiarach. Wszystko zależy od potrzeb Klienta i specyfiki zamówienia. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego mogą wskazać, jaki rozmiar tablicy zagwarantuje funkcjonalność. Standardowo wszystkie gabloty mają białe podłoże, ale możemy wykonać je w dowolnym wybarwieniu zgodnie z paletą RAL. Istnieje również możliwość zmiany podłoża z magnetycznego na tablicę korkową.

Zamów funkcjonalne gabloty ogłoszeniowe w MAGIT

Nasza firma realizuje zamówienia na pojedyncze elementy oraz na całe zestawy oznakowania informacyjnego. Wykonane przez nas gabloty ogłoszeniowe można znaleźć na stacjach i przystankach osobowych linii kolejowych, lotniskach, stacjach metra, w centrach handlowych, placówkach oświaty, urzędach, na przystankach komunikacji miejskiej itp. Spełniają też normy i wymagania PKP Polskie Linie Kolejowe SA. Przykładowe realizacje mogą Państwo zobaczyć w zakładce Realizacje małej architektury.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące gablot informacyjnych z fryzem lub chcą uzyskać szczegółową wycenę, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

FAQ

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit