Szybki konktakt

Architektura ogrodowa

Strona główna » Mała architektura » Architektura ogrodowa

Meble ogrodowe dla restauracji, hoteli czy kawiarni

Meble w ogrodowej przestrzeni restauracji, kawiarni czy hotelu powinny tworzyć spójną całość z aranżacją we wnętrzu lokalu. Warto stworzyć przyjazne miejsce, w którym klienci czują się swobodnie i do którego chętnie wracają. Poza wyglądem powinny być wykonane z dobrych materiałów, które są wytrzymałe na różne warunki pogodowe. Łącząc solidność, wygodę użytkowania i nowoczesny wygląd stworzyliśmy meble, które swoją prostą budową pasują do nowoczesnych aranżacji ogródków lokali gastronomicznych.

Architektura ogrodowa solidnie wykonane

W naszej ofercie architektury ogrodowej znajdują się komfortowe meble o nowoczesnym wyglądzie wykonane z drewna IROKO i zabezpieczone olejem. Drewno IROKO to gatunek drewna egzotycznego, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne a także na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymały i stabilny stelaż to ocynkowana stal malowana proszkowo na kolor czarny.

Meble nie są gotowym zestawem, istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości każdego elementu. Poniżej przedstawiamy wymiary poszczególnych elementów:

  • stół 120x80 lub 80x80

  • ławka 120x41 (wymiary siedziska)

  • krzesło bez oparcia 50x41

  • krzesło z podłokietnikami

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”