Szybki konktakt

Kosze na śmieci

Strona główna » Mała architektura » Kosze na śmieci

Pojemniki na śmieci dla przestrzeni publicznej

Kosze na śmieci to niepozorny, ale niezwykle istotny element infrastruktury. W naszej firmie produkujemy i montujemy modele przystosowane do użytku w przestrzeni publicznej. Oferujemy kosze na śmieci, które sprawdzą się na przystankach autobusowych, dworcach kolejowych i w centrach handlowych. Niektóre modele zaprojektowane przez naszych specjalistów spełniają wymagania stawiane koszom antyterrorystycznym i mogą być używane na lotniskach. Produkujemy też kosze do segregacji, umożliwiające selektywną zbiórkę odpadów. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Staranne wykonanie i wytrzymałe materiały

Nasze kosze na śmieci są w całości wykonane z tworzyw sztucznych. Dotyczy to również elementów łącznych, takich jak zawiasy i śruby, które produkujemy z dedykowanych materiałów. Takie wyroby spełniają szereg wymogów prawnych, m.in. wytyczne architektoniczne dla obiektów obsługi podróżnych (Ipi-1). Są przy tym bardzo wytrzymałe i odporne na celowe lub przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

Oferujemy pojemniki na śmieci w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Możemy wykonać je zgodnie z projektem Klienta lub zaangażować zespół specjalistów, który dostosuje gabaryty koszy do specyfiki terenu. Dobrze rozmieszczone kosze muszą być odpowiednio duże, aby pomieścić odpady, a z drugiej strony nie mogą zajmować zbyt wiele miejsca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy znaleźć ten kompromis.

Bezpieczne kosze antyterrorystyczne

Kosze antyterrorystyczne to pojemniki skonstruowane w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w przestrzeniach, w których istnieje podwyższone ryzyko ataku. Kosze tego typu montujemy przede wszystkim na lotniskach, dworcach kolejowych, stacjach metra oraz w kompleksach handlowych – wszędzie tam, gdzie gromadzi się wiele osób.

Bezpieczne kosze antyterrorystyczne mają otwieraną klapkę i miejsce do podwieszania worka na śmieci. Są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na akty wandalizmu, a ich powierzchnie są gładkie, pozbawione ostrych krawędzi. Transparentne kosze pozwalają na szybką reakcję i interwencję w sytuacji awaryjnej.

Duże kosze do segregacji odpadów

Kosz do segregacji stosowany jest tam, gdzie obowiązuje selektywna zbiórka odpadów z podziałem na papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne i odpady biodegradowalne. Nasze pojemniki mają dużą objętość, a różnokolorowe pokrywy ułatwiają identyfikację i kategoryzację śmieci. Dodatkowo kosze mogą być wyposażone w etykiety lub nalepki informacyjne, które pomagają użytkownikom w rozpoznaniu rodzaju odpadów. Tego typu elementy małej architektury produkujemy dla stacji benzynowych, galerii handlowych, a także dla instytucji publicznych.

Zrealizuj swój projekt z MAGIT

Nasz dział projektowy ma ogromne doświadczenie w planowaniu elementów małej architektury, w tym funkcjonalnych koszy na śmieci. Przykłady takich działań mogą Państwo znaleźć w zakładce Realizacje małej architektury. Jesteśmy w stanie wykonać każdy kosz na śmieci – wymiary, materiały, technologie czy specyficzne wymagania nie są dla nas żadnym ograniczeniem.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty MAGIT, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który przekaże więcej szczegółów.

FAQ

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit