Szybki konktakt

Post-editing

Strona główna » Tłumaczenia » Post-editing

Post editing - poznaj ofertę

Ostatnie lata charakteryzują się dynamicznym rozwojem tłumaczenia maszynowego (machine translation). Szersze zastosowanie mają zwłaszcza statystyczne tłumaczenie maszynowe (SMT) i opracowane po nim neuronowe tłumaczenie maszynowe (NMT). Jednak pomimo szybkiego postępu uzyskane w ten sposób teksty nie nadają się do biznesowego lub komercyjnego zastosowania bez dodatkowej obróbki. Taką obróbkę zwykle określa się jako post-editing, a wykonują ją odpowiednio wdrożeni, profesjonalni korektorzy.

MAGIT ma duże doświadczenie w realizacji post-editingu dla klientów wymagających przetworzenia dużej objętości materiału przy zachowaniu odpowiednio dobranych kryteriów jakościowych. Dysponujemy zespołem przeszkolonych i doświadczonych post-edytorów oraz prowadzących projekty. Pozwala nam to szybko zebrać zespół do pilnych zleceń klientów i przeprowadzenia prac w różnych środowiskach tłumaczeniowych.

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”