Szybki konktakt

Realizacje Digital Signage

Strona główna » Realizacje » Realizacje Digital Signage

CYFROWE MENUBOARDY

Coraz częściej w lokalach wprowadzane są cyfrowe menuboardy. Nie potrzeba już drukować nowej grafiki, dostarczać jej do lokalu oraz organizować wymiany plakatu. Wystarczy zmienić wyświetlaną treść na monitorze wskazując lokal i monitor , na którym nowa grafika ma się pojawić. Całym systemem można zarządzać zdalnie np. z centrali lub zlecić administrację nam. Poniżej prezentujemy nasze ciekawsze realizacje dla sieci restauracji.

SIECI SKLEPÓW

W naszej ofercie multimedialnych rozwiązań systemowych posiadamy pełny i funkcjonalny system Digital Signage dla sieci sklepów. Jest to rozwiązanie stanowiące nowoczesne i dynamiczne narzędzie komunikacji z klientem sieci sklepów, angażujące go w propozycje sprzedażowe i marketingowe, programy lojalnościowe, przywiązując klienta do tej konkretnej sieci. 

Banki

System Digital Signage dla banków to multimedialne narzędzie komunikacji z klientem, będące głównym trzonem omnichannelowej strategii nowoczesnych banków. Mając na uwadze nasze doświadczenia i świadomość coraz to nowych potrzeb banków i ich strategii, nasze rozwiązanie Digital Signage zawiera niezbędne i najważniejsze elementy prawidłowego wdrożenia i funkcjonowania sieci DS. 

Muzea

Multimedialne Przestrzenie Nowoczesnych Muzeów

Jedną z propozycji multimedialnych Magit jest realizacja nowoczesnych przestrzeni muzealnej począwszy od koncepcji do końcowej realizacji.

Bazując na naszych bogatych doświadczeniach w tym zakresie proponujemy całościową realizację ekspozycji muzealnych w zakresie zarówno tradycyjnych systemów wystawienniczych wraz z oświetleniem, ale przede wszystkim w zakresie systemów multimedialnych

Magit – wdrożenia muzealne

 • Muzeum Śląskie w Katowicach

 • Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu

 • Beskie Centrum Dziedzictwa w tym Ruchoma Chata Galicyjska

 • Muzeum Multimedialny Las w Bukowcu

 • Izba Pamięci Generała Kuklińskiego w Warszawie

 • Muzeum Powstań Śląskich w Świebodzicach

 • Muzeum Zup Krakowskich w Wieliczce – aplikacji

 • Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

Korporacje

Nowoczesne rozwiązania Digital Signage to nie tylko cyfrowa reklama wizualna. To także rodzaj komunikacji pomiędzy pracodawca a pracownikiem. Dobra i przejrzysta komunikacja wewnątrz przedsiębiorstwa pozwala w łatwy sposób zapoznać się z procesami działającymi w firmie co wpływa na lepszą efektywność pracowników. Telewizja firmowa tworzy w firmie pewną kulturę organizacyjną, która jest ważna w organizacjach stawiających na dobre relacje wewnątrz firmy. Daje pracodawcy możliwość przekazywania bieżących informacji pracownikom a w szczególności tym, którzy nie maja dostępu do komputera w miejscu pracy (np. pracownicy produkcyjni). Jej zadaniem jest także zachęcenie ludzi do czynnego udziału w wydarzeniach firmowych oraz do podejmowania inicjatyw społecznych.

INTERAKTYWNE MONITORY BIUROWE

FUNKCJONALNOŚĆ MONITORÓW

 • Technologia dotykowa zapewnia doskonałą użyteczność i zdecydowanie skraca czas reakcji na dotyk. 

 • Monitor interaktywny działa jak biała tablica, po której można rysować za pomocą dołączonego zestawu pisaków, jak i za pomocą palców. 

 • Możliwość połączenia dowolnego urządzenia, jak komputer, laptop, tablet, smartfon z monitorem.

 • Dedykowana aplikacja umożliwiająca tworzenie notatek na ekranie monitora niezależnie od wybranego źródła obrazu. 

 • Przeglądarka internetowa zapewniająca swobodny dostęp do stron www. 

 • Istnieje możliwość integracji monitora z komputerem wbudowanym w specjalne gniazdo monitora (OPS) z pełnym systemem Windows – możliwość swobodnego korzystania z wielu aplikacji.

 • Możliwość instalacji kamery i przekształcenia monitora w system wideokonferencji (opcjonalnie wymagany komputer OPS). 

 • Wejścia HDMI, USB. ź Rozdzielczość 4K UHD. 

 • Dwa głośniki. ź Matryca zabezpieczona szkłem ochronny.

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit