Szybki konktakt

Realizacje Reklama przestrzenna

Strona główna » Realizacje » Realizacje Reklama przestrzenna

Realizacje z zakresu reklamy przestrzennej

Chcesz, aby klienci dostrzegali Twoją firmę? Postaw na reklamę przestrzenną. Z naszym 30-letnim doświadczeniem zapewnimy Ci profesjonalne podeście do każdego projektu. Produkujemy zarówno typowe produkty, jak i elementy na specjalne zamówienie. Przygotowujemy je kompleksowo, od projektu poprzez grafikę aż po wykonanie (wraz z konstrukcją nośną i oświetleniem), a na każdym etapie wyboru oferujemy fachowe doradztwo. Nasza produkcja odbywa się we Wrocławiu, ale montujemy i wysyłamy nasze produkty na cały kraj oraz do państw UE. Jesteśmy producentem reklam w różnych formach.

Litery i znaki 3D

Wykonane z taśmy alurapid, taśmy elkamet i bokiem z blaszki. Znaki mają wyjątkowo szerokie możliwości przestrzenne i oświetleniowe: mogą być montowane w dowolnej konfiguracji, oświetlać elewacje bokiem, przodem lub tyłem.

Kasetony reklamowe

Alternatywą dla liter przestrzennych są kasetony reklamowe. Stanowią jedną z podstawowych form reklamy podświetlanej wykorzystywanej przez firmy do oznakowania siedziby, punktu, sklepu, salonu czy biura.

Pylony i totemy reklamowe

Stojące konstrukcje reklamy przestrzennej, które stanowią harmonijną całość. Zazwyczaj mają duże rozmiary i są podświetlane, dzięki czemu stanowią imponującą formę reklamy przestrzennej, a także dobry pomysł na zagospodarowanie przestrzeni np. wokół firmy.

Litery i znaki 3D

Taśma aluminiowa alurapid przeznaczona jest do produkcji liter blokowych. Dzięki łatwemu formowaniu można ją dopasować do skomplikowanego kształtu liter. Można wybrać optymalną taśmę spośród szerokiej gamy szerokości i kolorystyki.

Elkamet to plastikowa taśma z rdzeniem metalowym do budowy liter przestrzennych. Umożliwia demontaż lica litery bez konieczności zdejmowania boku.

Litery z bokiem z blaszki aluminiowej to eleganckie rozwiązanie, w którym litera pozbawiona jest rantów, jakie mają taśmy. W zależności od wysokości i stopnia skomplikowania dobieramy odpowiednią grubość i szerokość materiału, a kolorystykę wybieramy według wzornika RAL.

Litery przestrzenne na biurowcu kontenerowym

Nasz projekt wykonania liter przestrzennych na biurowcu kontenerowym stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale również praktyczny sposób na oznaczenie budynku. Wyzwaniem było dla nas stworzenie mocnej konstrukcji wsporczej, ponieważ budynek znajduje się na otwartej przestrzeni i litery będą narażone na mocne podmuchy wiatru. Wykonaliśmy solidny spawany stelaż, który stanowi mocną podstawę dla całego napisu.

Aby uzyskać efekt podświetlenia, zastosowaliśmy wysokiej jakości diody LED, które zostały umieszczone wewnątrz każdej litery. Dzięki temu napis emanuje równomiernym i jasnym światłem, co sprawia, że ​​są one doskonale widoczne nawet w ciemności.

Plecy liter wykonaliśmy z wytrzymałego PCV, co zapewnia im solidne wsparcie i stabilność. Dzięki temu litery są odporne na warunki atmosferyczne i zachowują swoją formę przez długi czas.

Kasetony reklamowe

Produkujemy je w różnych rozmiarach i dowolnej kolorystyce. Kasetony najczęściej montowane są na zewnętrznych elewacjach i dlatego też muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Możemy wykonać kasetony z aluminium, dibondu, tradycyjne z pleksi oraz wielkogabarytowe z elastycznym licem.

Pylony i totemy reklamowe

Wszystkie pylony i totemy reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie i każdorazowo dobieramy odpowiednie dla klienta formę, kształt i rodzaj oświetlenia. Wykonujemy totemy do wewnątrz i na zewnątrz. W totemach do wewnątrz można zainstalować monitory multimedialne, które umożliwiają interaktywny dostęp np. do mapy galerii handlowej.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit