Szybki konktakt

Realizacje reklama przestrzenna

Strona główna » Realizacje » Realizacje reklama przestrzenna

Realizacje z zakresu reklamy przestrzennej

Chcesz, aby klienci dostrzegali Twoją firmę? Postaw na reklamę przestrzenną. Z naszym 30-letnim doświadczeniem zapewnimy Ci profesjonalne podeście do każdego projektu. Produkujemy zarówno typowe produkty, jak i elementy na specjalne zamówienie. Przygotowujemy je kompleksowo, od projektu poprzez grafikę aż po wykonanie (wraz z konstrukcją nośną i oświetleniem), a na każdym etapie wyboru oferujemy fachowe doradztwo. Nasza produkcja odbywa się we Wrocławiu, ale montujemy i wysyłamy nasze produkty na cały kraj oraz do państw UE. Jesteśmy producentem reklam w różnych formach.

Litery i znaki 3D

Wykonane z taśmy alurapid, taśmy elkamet i bokiem z blaszki. Znaki mają wyjątkowo szerokie możliwości przestrzenne i oświetleniowe: mogą być montowane w dowolnej konfiguracji, oświetlać elewacje bokiem, przodem lub tyłem.

Kasetony reklamowe

Alternatywą dla liter przestrzennych są kasetony reklamowe. Stanowią jedną z podstawowych form reklamy podświetlanej wykorzystywanej przez firmy do oznakowania siedziby, punktu, sklepu, salonu czy biura.

Pylony i totemy reklamowe

Stojące konstrukcje reklamy przestrzennej, które stanowią harmonijną całość. Zazwyczaj mają duże rozmiary i są podświetlane, dzięki czemu stanowią imponującą formę reklamy przestrzennej, a także dobry pomysł na zagospodarowanie przestrzeni np. wokół firmy.

Litery i znaki 3D

Taśma aluminiowa alurapid przeznaczona jest do produkcji liter blokowych. Dzięki łatwemu formowaniu można ją dopasować do skomplikowanego kształtu liter. Można wybrać optymalną taśmę spośród szerokiej gamy szerokości i kolorystyki.

Elkamet to plastikowa taśma z rdzeniem metalowym do budowy liter przestrzennych. Umożliwia demontaż lica litery bez konieczności zdejmowania boku.

Litery z bokiem z blaszki aluminiowej to eleganckie rozwiązanie, w którym litera pozbawiona jest rantów, jakie mają taśmy. W zależności od wysokości i stopnia skomplikowania dobieramy odpowiednią grubość i szerokość materiału, a kolorystykę wybieramy według wzornika RAL.

Kasetony reklamowe

Produkujemy je w różnych rozmiarach i dowolnej kolorystyce. Kasetony najczęściej montowane są na zewnętrznych elewacjach i dlatego też muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Możemy wykonać kasetony z aluminium, dibondu, tradycyjne z pleksi oraz wielkogabarytowe z elastycznym licem.

Pylony i totemy reklamowe

Wszystkie pylony i totemy reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie i każdorazowo dobieramy odpowiednie dla klienta formę, kształt i rodzaj oświetlenia. Wykonujemy totemy do wewnątrz i na zewnątrz. W totemach do wewnątrz można zainstalować monitory multimedialne, które umożliwiają interaktywny dostęp np. do mapy galerii handlowej.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit