Szybki konktakt

Realizacje dla restauracji

Strona główna » Realizacje » Realizacje dla restauracji

Restauratorzy są dla nas ważną grupą klientów. Pomagamy im już na etapie projektowania wyglądu lokalu, proponując ciekawe sposoby wyeksponowania ich logotypu oraz użycia materiałów i podświetlenia. Śmiało łączymy standardowe oznakowanie z nietypowymi rozwiązaniami i materiałami zwykle niestosowanymi przy produkcji reklam, np. mdf, drewno, szkło.
Wykorzystujemy także elementy oznakowania digital signage, których coraz częściej używa się w lokalach. Stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych menuboardów i eliminują potrzebę drukowania nowej grafiki oraz dostarczania jej do restauracji. Wystarczy zmienić wyświetlaną treść na monitorze, wskazując, w którym lokalu i na jakim monitorze ma być wyświetlana nowa grafika. Całym systemem można zarządzać zdalnie, np. z centrali lub zlecić administrację nam.

W naszej ofercie dla restauracji znajdą Państwo m.in. następujące produkty:

 • Logotypy do wewnątrz i na zewnątrz w formie liter przestrzennych, kasetonów, neonów oraz różnych niestandardowych kombinacji
 • Oznaczenia z pleksi, mdf, pcv, ze szkła
 • Tablice, tabliczki, piktogramy, np. oznaczenia toalet, kas, miejsc zwrotu naczyń
 • Grafiki z folii
 • Menuboardy w formie podświetlanych lub niepodświetlanych kasetonów z wymienną grafiką, tablic, ramek na plakat
 • Sieci digital signage z powodzeniem zastępujące tradycyjne menuboardy
 • Infokioski do zdalnego składania zamówień
 • Produkty antywirusowe: przegrody z pleksi, osłony na kasy, parawany ze spersonalizowaną grafiką, bezdotykowe dozowniki płynu antybakteryjnego
 • SaniKiosk – bezdotykowy dozownik płynu antybakteryjnego połączony z małym ekranem digital signage, na którym mogą być wyświetlane dodatkowe komunikaty czy treści reklamowe, np. promocja dnia, menu

Restauracja
Mango Mama

To już kolejna restauracja marki Mango Mama we Wrocławiu i kolejna nasza realizacja dla tej marki. Orientalny klimat w lokalu wymagał specjalnej oprawy. Zgodnie ze strategią wizualną marki wykonaliśmy podświetlany logotyp główny oraz wewnętrzny w formie napisu MANGO MAMA. Dla lepszej widoczności restauracji z zewnątrz zrobiliśmy podświetlone kasetony, które pojawiły się w witrynie lokalu. Neonowe kształty egzotycznej papugi oraz napisy wewnątrz podkreśliły barwne wnętrze nadając przytulnego klimatu. Dzięki umieszczeniu liter "zamów", "odbierz" zostało zakomunikowane, że do stolika kelner raczej nie podejdzie. Podświetlona lada w żółtym kolorze z wyklejonym logiem wprowadza w pozytywny nastrój nawet w najbardziej deszczowe dni.

Lepione

To tradycyjna polska kuchnia, dlatego neonowe oznakowanie idealnie oddaje ten koncept. Menuboardy zastąpiły tablice z dibondu z grafiką z folii ploterowej, a charakter restauracji dodatkowo podkreśla kompozycja kolorowych wałków. W lokalu Lepione w CH Riviera Gdynia zastosowano także monitory, których wyświetlana treść jest zdalnie zarządzana przez firmę Magit.

Express Döner

Podjęliśmy się produkcji i montażu loga. Uwagę odwiedzających z pewnością przykuwają tablice menu w postaci podświetlanych kasetonów z wymienną grafiką oraz semafor w formie dużego dwustronnego neonu.

Sevi Kebab

Wykonaliśmy i zamontowaliśmy logo w formie podświetlanych liter przestrzennych oraz menuboardów. W lokalizacjach, w których trzeba było spełnić wytyczne CH, montowaliśmy logo w formie neonu, aktywnie uczestnicząc w procesie jego projektowania.

Kofuku

Tradycyjne dania kuchni japońskiej. Zajęliśmy się produkcją i montażem logo zarówno w postaci liter przestrzennych, jak i efektownego kasetonu z dibondu.

Meet&Eat

Marka restauracji biurowych zlokalizowanych w dużych miastach. Nasz zakres prac obejmował produkcję i montaż kasetonów oraz liter przestrzennych.

Pasibus

Naszym zadaniem było wyprodukowanie i zamontowanie nietypowego logo, które jest połączeniem liter przestrzennych i tradycyjnego neonu. Większa część oznakowania to biały neon.

Zdrowia Smak

Zajęliśmy się produkcją i montażem liter przestrzennych oraz podświetlanych kasetonów jako menuboardów. Wydruki w kasetonach można szybko wymienić.

Express Oriental

Produkcja i montaż liter przestrzennych, podświetlane kasetony jako menuboardy. Możliwość szybkiej wymiany wydruków w kasetonach.

Bikini

Podczas realizacji dla restauracji Bikini w Goerlitz Magit miał swój niemały udział w uatrakcyjnieniu wystroju wnętrza lokalu. Tym razem oznakowanie pełniło również funkcję dekoracyjną. Ważne było odpowiednie dobranie światła dla neonów oraz form przestrzennych, by nie było to zbyt intensywne, a jednocześnie spełniało swoją funkcję. Klient zdecydował się na światło ciepłe białe. Dodatkowo klient sam może sterować intensywnością oświetlenia dzięki zainstalowaniu przez nas odpowiednich dimerów.

W naszym zakresie prac było wykonanie i montaż:

 • oznakowania na dachu budynku

 • semafora zewnętrznego

 • tradycyjnych neonów wewnątrz lokalu

 • oznaczenia toalet - połączenie semaforów z blachy z rurkami neonowymi

 • logotypów wewnętrznych w formie liter przestrzennych.

Express Kuchnia Marche

Zajęliśmy się produkcją i montażem podświetlanego logo oraz menuboardów. Na początku współpracy menuboardy były podświetlanymi kasetonami z grafiką w formie wydruków. Obecnie w prestiżowych lokalizacjach wprowadziliśmy menuboardy w postaci monitorów działających w sieci digital signage, które są zarządzane przez firmę Magit.

Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit