Szybki konktakt

Tablice z nazwami miast

Strona główna » Mała architektura » Tablice z nazwami miast

Tablice oznakowania stałego – podstawowy element informacyjny

​​Tablice są podstawowym narzędziem informacyjnym i kierującym ruchem; wskazują drogę, przekazują istotne informacje na temat obiektów, kierunków lub miejsca, w którym użytkownik przestrzeni aktualnie się znajduje. W MAGIT specjalizujemy się w produkcji tablic oznakowania stałego. Projektujemy i realizujemy oznakowanie przystanków, peronów i ulic. Dbamy o to, by te pozornie niewielkie elementy małej architektury pozytywnie wpływały na miejski krajobraz. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i chętnie podejmujemy się niełatwych, rozbudowanych zleceń. Zapraszamy do współpracy.

Gdzie wykorzystać oznakowanie w formie tablic

Nośniki informacji w formie tablic stanowią niezbędne wyposażenie każdego obiektu publicznego. Na przykład oznakowanie peronówsprzyja dobremu funkcjonowaniu stacji i przystanków osobowych linii kolejowych, lotnisk, stacji metra, przystanków komunikacji miejskiej itp. Z kolei oznakowanie ulic pomaga znaleźć drogę do hoteli, centrów handlowych, placówek oświaty, urzędów i budynków mieszkalnych. W każdej sytuacji czytelne i estetyczne oznakowanie postrzegane jest przez podróżujących mieszkańców i turystów jako potrzebne, wręcz niezbędne.

Tablice z nazwami miast i ulic – nasza oferta

Chętnie podejmujemy współpracę z administracją miast i dużych aglomeracji. Przygotowujemy projekty tablic oznakowania stałego, zawierających nazwy miast i ulic. Kompleksowo zajmujemy się też realizacją – jesteśmy producentami tablic i mamy własny, doświadczony zespół montażowy. Dzięki temu możemy wywiązać się z każdego zlecenia i zaoferować wykonanie elementów małej architektury na atrakcyjnych warunkach. Na potrzeby kształtowania przestrzeni publicznej przygotowujemy też oznakowanie wiat przystankowych, peronów i innych punktów komunikacji miejskiej lub międzymiastowej. Jedną z naszych specjalizacji jest również produkcja tablic w formie kasetonów, to znaczy z zagiętymi bokami.

Czytelne oznakowanie i wytrzymałe materiały

W MAGIT dbamy o to, aby każdy produkt był dopracowany w każdym calu. Jak pokazano w zakładce Realizacje małej architektury, nasi projektanci spełniają wszelkie kryteria przedstawione przez Klienta, takie jak wytyczne Ipi-2, dostarczone przez PKP PLK S.A. Żeby oznakowanie było trwałe i wytrzymałe, sięgamy po sprawdzone materiały i niezawodne technologie.

Materiałem wykonania lica tablic jest blacha aluminiowa o grubości 3 mm. Grafika jest namalowana lub wykonana z folii z 8-letnią gwarancją. Wszystkie konstrukcje stalowe są ocynkowane i malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Dajemy też możliwość dodania różnych rodzajów mocowań do tablic, takich jak mocowanie wolnostojące, podwieszane, naścienne oraz do wiat lub słupów oświetleniowych.

Nasz przedstawiciel chętnie udzieli szczegółowych informacji na temat tablic oznakowania stałego i wyceni Państwa projekt. Zapraszamy do kontaktu.

Galeria wybranych realizacji

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit