Szybki konktakt

Tablice z nazwami miast

Strona główna » Mała architektura » Tablice z nazwami miast

Tablice oznakowania stałego – podstawowy element informacyjny

​​Tablice są podstawowym narzędziem informacyjnym i kierującym ruchem; wskazują drogę, przekazują istotne informacje na temat obiektów, kierunków lub miejsca, w którym użytkownik przestrzeni aktualnie się znajduje. W MAGIT specjalizujemy się w produkcji tablic oznakowania stałego. Projektujemy i realizujemy oznakowanie przystanków, peronów i ulic. Dbamy o to, by te pozornie niewielkie elementy małej architektury pozytywnie wpływały na miejski krajobraz. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i chętnie podejmujemy się niełatwych, rozbudowanych zleceń. Zapraszamy do współpracy.

Gdzie wykorzystać oznakowanie w formie tablic

Nośniki informacji w formie tablic stanowią niezbędne wyposażenie każdego obiektu publicznego. Na przykład oznakowanie peronów sprzyja dobremu funkcjonowaniu stacji i przystanków osobowych linii kolejowych, lotnisk, stacji metra, przystanków komunikacji miejskiej itp. Z kolei oznakowanie ulic pomaga znaleźć drogę do hoteli, centrów handlowych, placówek oświaty, urzędów i budynków mieszkalnych. W każdej sytuacji czytelne i estetyczne oznakowanie postrzegane jest przez podróżujących mieszkańców i turystów jako potrzebne, wręcz niezbędne.

Tablice z nazwami miast i ulic – nasza oferta

Chętnie podejmujemy współpracę z administracją miast i dużych aglomeracji. Przygotowujemy projekty tablic oznakowania stałego, zawierających nazwy miast i ulic. Kompleksowo zajmujemy się też realizacją – jesteśmy producentami tablic i mamy własny, doświadczony zespół montażowy. Dzięki temu możemy wywiązać się z każdego zlecenia i zaoferować wykonanie elementów małej architektury na atrakcyjnych warunkach. Na potrzeby kształtowania przestrzeni publicznej przygotowujemy też oznakowanie wiat przystankowych, peronów i innych punktów komunikacji miejskiej lub międzymiastowej. Jedną z naszych specjalizacji jest również produkcja tablic w formie kasetonów, to znaczy z zagiętymi bokami.

Czytelne oznakowanie i wytrzymałe materiały

W MAGIT dbamy o to, aby każdy produkt był dopracowany w każdym calu. Jak pokazano w zakładce Realizacje małej architektury, nasi projektanci spełniają wszelkie kryteria przedstawione przez Klienta, takie jak wytyczne Ipi-2, dostarczone przez PKP PLK S.A. Żeby oznakowanie było trwałe i wytrzymałe, sięgamy po sprawdzone materiały i niezawodne technologie.

Materiałem wykonania lica tablic jest blacha aluminiowa o grubości 3 mm. Grafika jest namalowana lub wykonana z folii z 8-letnią gwarancją. Wszystkie konstrukcje stalowe są ocynkowane i malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Dajemy też możliwość dodania różnych rodzajów mocowań do tablic, takich jak mocowanie wolnostojące, podwieszane, naścienne oraz do wiat lub słupów oświetleniowych.

Realizacje tablic z nazwami miast

Jeśli chcą Państwo, zobaczyć nasze realizacje, zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią. Dysponujemy doświadczeniem w produkcji tablic do oznakowania przystanków, ulic, peronów czy wiat.

Nasz przedstawiciel chętnie udzieli szczegółowych informacji na temat tablic oznakowania stałego i wyceni Państwa projekt. Zapraszamy do kontaktu.

Galeria wybranych realizacji

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit