Szybki konktakt

Infokioski

InfoKiosk - Multimedialny kiosk firmy Magit

Infokiosk jest znakiem towarowym kiosków multimedialnych firmy Magit zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Prawie dwie trzecie globalnych wdrożeń Digital Signage polega na kombinacji różnych nośników cyfrowych w ramach jednej sieci Digital Signage. Od lat coraz wyraźniej rośnie tendencja do większego i częstszego wykorzystywania elementów interaktywnych, takich jak monitory dotykowe, infokioski lub tablety. W końcu dowiedziono, że elementy interaktywne skutecznie zwiększają zaangażowanie klientów. Zatem nasza oferta sprawia, że stawiając na nowoczesne rozwiązania, możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż i zyski.

Działamy z sukcesami na rynku już od 2000 roku. Przez ten czas nasza firma MAGIT wyspecjalizowała się w projektowaniu, produkcji i we wdrażaniu dla swoich klientów infokiosków, a także sieci infokiosków wraz z dedykowanym oprogramowaniem, zapewniającym skuteczną interakcję i bezpieczne zdalne zarządzanie.

Stworzyliśmy ofertę, która podnosi sprzedaż, podnosi komfort, edukuje, a także ułatwia codzienne funkcjonowanie oraz podnosi poziom bezpieczeństwa.

Podczas naszej pracy oferujemy infokioski dla różnych segmentów rynku i dostosowujmy funkcje oraz format do ich potrzeb.

Produkty

Świadczymy usługi od A do Z, nasza kompleksowa oferta sprawia, że zarówno zajmujemy się projektowaniem, produkcją, dostawą, montażem oraz uruchomieniem urządzeń, jak i w razie potrzeby także serwisem. Tworzymy infokioski indoor, np. w muzeach, w sklepach. Projektujemy i wdrażamy również infokioski outdoor, np. na przystankach czy w rejonach turystycznych.

Aplikacje do infokiosków

MAGIT oprócz kompletnej infrastruktury sprzętowej oferujemy również produkcję contentu i dedykowanych aplikacji. Zapewniamy indywidualnie zaprojektowane oprogramowania do kiosków informacyjnych, które są intuicyjne oraz dostosowane do potrzeb danego podmiotu, instytucji czy grupy osób.

Wypożyczalnia infokiosków

Nie chcesz ponosić kosztów związanych z zamówieniem dedykowanego infokiosku? Już teraz możesz go wypożyczyć! Dodaliśmy do naszej oferty taką usługę specjalnie z myślą o użytkowaniu infokiosków w trakcie eventów, targów lub konferencji.
Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”