Szybki konktakt

Infokioski, infoKioski samoobsługowe

Strona główna » Digital marketing » Infokioski, infoKioski samoobsługowe

Aplikacje do infokiosków

Wypożyczalnia infokiosków

InfoKiosk - Multimedialny kiosk firmy Magit

InfoKiosk - Multimedialny kiosk firmy MagitInfokiosk jest znakiem towarowym produktów firmy Magit zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Prawie dwie trzecie globalnych wdrożeń o Digital Signage polega na kombinacji różnych nośników cyfrowych w ramach jednej sieci Digital Signage. Od lat coraz wyraźniej rośnie tendencja do większego i częstszego wykorzystywania elementów interaktywnych, takich jak monitory dotykowe, infokioski lub tablety. W końcu dowiedziono, że elementy interaktywne skutecznie zwiększają zaangażowanie klientów. Zatem nasza oferta sprawia, że stawiając na nowoczesne rozwiązania, możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż i zyski.

Działamy z sukcesami na rynku już od 2000 roku. Przez ten czas nasza firma MAGIT wyspecjalizowała się w projektowaniu, produkcji i we wdrażaniu dla swoich klientów infokiosków, a także sieci infokiosków wraz z dedykowanym oprogramowaniem, zapewniającym skuteczną interakcję i bezpieczne zdalne zarządzanie.

Stworzyliśmy ofertę, która podnosi sprzedaż, podnosi komfort, edukuje, a także ułatwia codzienne funkcjonowanie oraz podnosi poziom bezpieczeństwa.

Podczas naszej pracy oferujemy infokioski dla różnych segmentów rynku i dostosowujmy funkcje oraz format do ich potrzeb.

Produkty

Świadczymy usługi od A do Z, nasza kompleksowa oferta sprawia, że zarówno zajmujemy się projektowaniem, produkcją, dostawą, montażem oraz uruchomieniem urządzeń, jak i w razie potrzeby także serwisem. Tworzymy infokioski indoor, np. w muzeach, w sklepach. Projektujemy i wdrażamy również infokioski outdoor, np. na przystankach czy w rejonach turystycznych.

Apilkacje

MAGIT oprócz kompletnej infrastruktury sprzętowej oferujemy również produkcję contentu i dedykowanych aplikacji. Zapewniamy indywidualnie zaprojektowane oprogramowania do kiosków informacyjnych, które są intuicyjne oraz dostosowane do potrzeb danego podmiotu, instytucji czy grupy osób.

Wypożyczenie kiosków

Nie chcesz ponosić kosztów związanych z zamówieniem dedykowanego infokiosku? Już teraz możesz go wypożyczyć! Dodaliśmy do naszej oferty taką usługę specjalnie z myślą o użytkowaniu infokiosków w trakcie eventów, targów lub konferencji.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit