Szybki konktakt

Dla restauracji

Digital Marketing dla restauracji

Digital signage dla restauracji to oferta łącząca cyfrowe technologie z tradycyjnymi narzędziami służącymi zwiększeniu sprzedaży a także poprawie wizerunku restauracji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń Twoja restauracja będzie się wyróżniała na tle konkurencji co przełoży się na zwiększenie sprzedaży.

Dzięki możliwościom jakie daje digital marketing możesz zarządzać menu bez wychodzenia z biura. Jednym kliknięciem zmienisz menu w kilku lokalach bez konieczności angażowania pracowników. Dzięki zastosowaniu kiosku do składania zamówień w Twoim lokalu przyspieszysz obsługę klientów i zaoszczędzisz pieniądze na dodatkowym zatrudnieniu.

Poznaj propozycje firmy Magit na zwiększenie sprzedaży w Twoim lokalu.

Kioski do składania zamówień

Klienci restauracji chętniej wybierają te lokale, w których za pośrednictwem urządzeń elektronicznych, mogą sami złożyć zamówienie. Wybierając danie na ekranie mogą zobaczyć jak będzie ono wyglądało dzięki czemu szybciej podejmują decyzję. Nie czują presji sprzedawcy w wyborze menu dlatego są bardziej skłonni do powiększenia zamówienia o dodatki i napoje.

Czy zdarzyło Ci się otrzymać danie, którego nie zamawiałeś?

Menu na ekranie kiosku jest duże i przejrzyste a aplikacja do składania zamówień jest intuicyjna dlatego nawet dziecko może samo zamówić posiłek online. Składając zamówienie klient zobaczy listę dań, którą może jeszcze zweryfikować a zamówienie trafi bezpośrednio do kuchni.

Co zyskasz instalując kiosk do zamówień:

 1. Krótszy czas składania zamówień

 2. Unikniesz błędów związanych z wydawaniem dań

 3. Mniejsze kolejki

 4. Większą sprzedaż dodatków i napojów

 5. Bardziej zrelaksowanych klientów

Cyfrowe menuboardy

Nasza oferta na cyfrowe menu do monitory 55" i 65" dostosowane do ciągłej pracy nawet w trybie 24/7. Cyfrowe menuboardy są wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury dlatego mogą być instalowane w pobliżu kuchni. Posiadamy zespół doświadczonych montażystów, którzy zamontują nośnik a także wykonają instalacje oprogramowania do wyświetlania menu. Na życzenie klienta możemy również wykonać podwieszany stelaż, który będzie dopasowany do wnętrza.

Zdalne zarządzanie menu

Dzięki możliwości zarządzania menu zdalnie za pomocą jednego kliknięcia możesz zmieniać ceny, ofertę a także tworzyć promocje z jednego komputera w kilku lokalizacjach. Tworzenie menu jest bardzo intuicyjne. Możesz wykorzystać dostępne szablony i dostosować je do własnych potrzeb aby stworzyć oryginalny wygląd Twojego menu.

Korzyści cyfrowego menu

 1. Lepsza prezentacja oferty

 2. Możliwość zdalnego zarządzania cenami i promocjami

 3. Oszczędność czasu i papieru

 4. Mniejsze koszty marketingowe

Systemy audio z playlistą

Stworzenie przyjaznego miejsca, w którym klienci chętnie będą przebywać to także muzyka płynąca z głośników. Odpowiednio dobrana playlista wpływa na dobre samopoczucie klientów i przyciąga klimatem. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne systemy audio, które montujemy w lokalach. Nasi specjaliści to także pasjonaci muzyki, którzy znają dobrze rynek muzyczny i potrafią dobrze dobrać utwory do odpowiedniej grupy docelowej.

Co zawiera oferta audiomarketingu?

 1. Systemy audio

 2. Muzyka z licencją i opłatami do odpowiednich instytucji

 3. Playlisty skomponowane przez profesjonalnego konsultanta muzycznego

 4. Komunikaty lektorskie

 5. Klipy radiowe lub muzykę royalty free

 6. Publikacja kontentu muzycznego

 7. Zdalny serwis

Inne produkty dla restauracji

Podświetlane gabloty

Prezentacja menu w podświetlanej gablocie to rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, które chcą wyeksponować papierową ofertę swoich dań. Zanim klienci wejdą do restauracji chcą zobaczyć jakie dania są serwowane w restauracji.

Podświetlana gablota- lepsza widoczność i estetyczny wygląd

Podświetlona gablota będzie przyciągać wzrok a klienci nie będą mieli problemu z odczytaniem liter.
Gablota ma estetyczny wygląd i posiada zamek, który chroni zawartość przed zniszczeniem. Kolor i wielkość możemy dostosować do każdego menu. Produkt jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne dlatego może być montowany na zewnątrz.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit