Szybki konktakt

Mała architektura

Strona główna » Mała architektura

Estetyczne i wytrzymałe elementy małej architektury

Nasza firma tworzy funkcjonalne i ponadczasowe elementy małej architektury miejskiej, ogrodowej i użytkowej. Współpracując z inwestorem, zespół projektowy MAGIT w najdrobniejszych detalach zrealizuje Państwa wizję. Jesteśmy też otwarci na nowości, a nasi specjaliści mogą zaproponować innowacyjne rozwiązania, których warto użyć. Mała architektura produkowana przez MAGIT to szereg elementów, które tworzą spójny krajobraz przestrzeni publicznej. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu poznania szczegółów oferty.

Dlaczego mała architektura miejska jest ważna

Mała architektura miejska, jeśli jest starannie przemyślana i rozmieszczona, pełni ważne funkcje użytkowe i estetyczne. Pomaga w organizacji przestrzeni publicznej i tworzy unikalny charakter danej lokalizacji. Wykorzystując poszczególne jej elementy, architekci mogą tworzyć zadbane i uporządkowane miejsca, zachęcając mieszkańców i turystów do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z kolei rozwiązania pełniące funkcje informacyjne wpływają na pozytywny wizerunek włodarzy miasta lub kierownictwa zarządzającego przestrzenią publiczną. W każdej sytuacji warto zainwestować w małą architekturę miejską dopracowaną w najdrobniejszych detalach. Umożliwia to współpraca z działem projektowym MAGIT.

Mała architektura miejska – szeroka oferta MAGIT

Nasza firma od lat produkuje elementy małej architektury miejskiej i ogrodowej. Do najczęściej wybieranych należą ławki o ergonomicznym kształcie, kosze na śmieci i stojaki na rowery. Jeśli chodzi o małą architekturę, ławki okazują się absolutnie niezbędne, aby zapewnić użytkownikom przestrzeni wygodę i komfort. Z kolei kosze i stojaki na jednoślady sprzyjają dbaniu o porządek i estetykę ulic, deptaków, parków, skwerów i innych tego typu miejsc.

W przypadku przestrzeni przeznaczonej dla podróżnych – peronów, dworców i przystanków autobusowych – oferujemy projekt i wykonanie wiat, gablot z fryzem i różnego rodzaju tablic informacyjnych. Z kolei produkty tworzone w ramach małej architektury w ogrodzie to odpowiedź na potrzeby obiektów działających w branży gastronomicznej i turystyce, m.in. restauracji, kawiarni czy hoteli.

Zobacz nasze realizacje i nawiąż współpracę

Każdym zleceniem zajmuje się zespół profesjonalistów, dlatego mogą nam Państwo powierzyć dowolny projekt. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest szereg zrealizowanych zamówień.

Wybrane można zobaczyć w zakładce Realizacje małej architektury. Prezentujemy tam jeden z wymagających projektów realizowany we współpracy z PKP PLK S.A.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zakresu naszych usług lub chcą uzyskać szczegółową wycenę, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit