Szybki konktakt

Kompleksowe oznakowanie dla Banków

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Oznakowanie kompleksowe » Kompleksowe oznakowanie dla Banków

Kompleksowe oznakowanie jest szczególnie ważne w przypadku banków. Instytucje finansowe dbają o oficjalny i prestiżowy wizerunek, który ma wzbudzić zaufanie klientów. Oznakowanie musi więc podkreślać solidność i stabilność banku. Jednocześnie czerpać z nowoczesnych trendów w zakresie projektowania, dając wyraźny sygnał, że bank podąża naprzód.

Usługi kompleksowego oznakowania banków świadczone przez naszą firmę to najlepszy sposób na skuteczną identyfikację instytucji finansowej. Nasi specjaliści mogą uczestniczyć w procesie projektowania oznakowań wizualnych lub przejąć funkcję wykonawcy projektu dostarczonego przez Klienta. Jako specjaliści w branży nowoczesnych mediów, wykorzystujemy skuteczne techniki, które mogą pomóc w budowaniu marki placówki, która wchodzi w skład polskiej lub międzynarodowej sieci banków.

Co obejmuje oferta kompleksowego oznakowania banku?

System identyfikacji wizualnej banku obejmuje szereg elementów. Ich celem jest utrzymanie spójności placówki z resztą oddziałów danego banku, a także zaprezentowanie instytucji w sposób profesjonalny i godny zaufania. Wykonujemy kompleksowe oznakowanie placówek bankowych:

●      Tablice informacyjne dla poszczególnych pomieszczeń;

●      Tabliczki przydrzwiowe, łącznie z uchwytami montażowymi;

●      Kasetony, pylony, totemy, litery przestrzenne montowane na elewacji lub na stelażu;

●      Elementy reklamy świetlnej – neony, panele świetlne i podświetlane logo;

●      Interaktywne monitory biurowe o szerokich możliwościach technologicznych.

Istotnym elementem naszej oferty jest funkcjonalny system Digital Signage dla placówek bankowych. To multimedialne narzędzie, które zapewnia klientom dostęp do wszelkich usług w wygodny sposób. Z punktu widzenia banku, system Digital Signage pozwala prowadzić wielokanałową promocję i sprzedaż usług oraz instrumentów finansowych. Nasze rozwiązania w tym zakresie są praktyczne, dostosowane do potrzeb grupy docelowej i przetestowane przez największych graczy sektora bankowego.

Zobacz nasze realizacje dla banków

Specjaliści Magit już od kilkunastu lat realizują projekty kompleksowego oznakowania banków. Współpracujemy w zakresie wykonawstwa systemów identyfikacji wizualnej oraz Digital Signage m.in. na rzecz Bank Crédit Agricole, Bank Millennium S.A. oraz ING Bank Śląski S.A. Zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami i referencjami otrzymanymi Klientów, dostępnymi w zakładce Realizacje Digital Signage. Jeśli masz pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit