Szybki konktakt

Oznakowanie kompleksowe

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Oznakowanie kompleksowe

Kompleksowe oznakowanie reklamowe

Wraz z klientem zespół MAGIT wypracuje najbardziej efektywne rozwiązanie dotyczące kompleksowego oznakowania firmy. Proponujemy najnowsze technologie dostępne na świecie w tej dziedzinie lub zrealizujemy założenia klienta w oczekiwanym przez niego standardzie. Wykonujemy projekty kompleksowo od momentu powstania wizji poprzez wizualizacje, projekty wykonawcze, zdobycie stosownych pozwoleń, następnie wykonanie, montaż i serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Pracujemy w organizacji projektowej o strukturze macierzowej, więc dla każdego zadania dedykowany jest zespół adekwatnych profesjonalistów doświadczonych w zarządzaniu projektami. Prosimy zapoznać się z opisem niektórych naszych realizacji i referencjami od naszych Klientów. Wśród nich widoczne są oznakowania firm, które są liderami w swojej branży, a także bardziej niszowe przedsiębiorstwa.

Jakie korzyści oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne firm?

Podkreślenie identyfikacji wizualnej, a także znacznie łatwiejsze poruszanie się po siedzibie firmy czy biurowcu – to tylko podstawowe zalety, jakie ma oznakowanie firmy. Wystarczy dodać na poszczególnych modelach logo, nazwę czy imię i nazwisko, a informacje zostają jeszcze szybciej zapamiętane przez odbiorców. Jednocześnie oznakowania dekoracyjne stanowią ciekawe urozmaicenie wystroju wnętrza. Dodane elementy stają się w ten sposób łatwo dostrzegalne przez przechodniów, a w tym również przez potencjalnych klientów. Tym samym nawet tak funkcjonalne produkty reklamowe mogą przyciągnąć ich uwagę, zachęcić do odwiedzenia, zakupów czy po prostu umożliwiają zapamiętanie tych informacji.
Skysawa oznakowanie wewnętrzne

Jakie są rodzaje oznakowania firm?

Nasi klienci mogą wybrać oznakowanie zewnętrzne lub wewnętrzne. Poszczególne rodzaje różnią się przede wszystkim wielkością, celem oraz wykorzystanymi materiałami. Dzięki temu tabliczki, pylony, litery przestrzenne bądź inne elementy doskonale poradzą sobie z kontaktem z wilgocią, wiatrem czy wodą. Do obu wersji bardzo często zalecamy wykorzystanie nowoczesnych systemów oświetleniowych, aby zwiększyć ich widoczność także przy ograniczonym świetle lub po zachodzie słońca. Dopasowujemy oferowane produkty tak, aby maksymalnie odpowiadały potrzebom naszych klientów, a przede wszystkim wykorzystane rodzaje były dopasowane do celu, jaki chcą osiągnąć.

Kto najchętniej wybiera oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne?

Dekoracyjne napisy, nowoczesne gabloty bądź bardzo funkcjonalne tabliczki są chętnie wybierane do biur, muzeów czy placówek edukacyjnych. Szczególnie oznakowania uczelni cieszą się uznaniem, ponieważ w znaczący sposób ułatwiają poruszanie się po budynku. Przede wszystkim jednak poszczególne elementy mają utrwalać identyfikację wizualną oraz informować studentów, wykładowców czy gości. Oznakowania szpitali mają charakter tabliczek przydrzwiowych, gablot edukacyjnych oraz pylonów – z tego rozwiązania korzystają placówki prywatne i publiczne, które mają więcej oddziałów, a do tego oferują więcej usług na terenie szpitala.
Lat doświadczenia
w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48 71 347 73 30
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit

„Informujemy, że realizujemy projekt pt. „Realizacja strategii biznesowej w zakresie ekspansji zagranicznej”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie wartości sprzedaży na rynki europejskie i światowe. W efekcie realizacji projektu zwiększymy sprzedaż zagraniczną.
Całkowita wartość projektu: 199 956,04 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 154 839,68 zł”