Szybki konktakt

Oznakowanie kompleksowe

Strona główna » Oznakowanie reklamowe » Oznakowanie kompleksowe

Kompleksowe oznakowanie reklamowe dla firm

Współpracując z Klientem, zespół MAGIT wypracuje najbardziej efektywne rozwiązania dotyczące kompleksowego oznakowania firmy. Możemy zrealizować założenia w oczekiwanym przez Klienta standardzie lub zaproponować najnowsze technologie dostępne w danej dziedzinie. Do projektów podchodzimy całościowo. Dbamy o każdy detal od momentu powstania wizji, poprzez wizualizacje, projekty wykonawcze, zdobycie stosownych pozwoleń, aż po wykonanie, montaż i serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Dlaczego warto wybrać kompleksowy system oznakowania?

Wybór spójnego systemu oznakowania w firmie daje mnóstwo korzyści. Podkreśla identyfikację wizualną marki, a klientom, kontrahentom i pracownikom ułatwia poruszanie się po siedzibie lub biurowcu. Jednocześnie oznakowanie dekoracyjne stanowi ciekawe urozmaicenie wystroju wnętrza. W przypadku oznakowania zewnętrznego jego elementy stają się łatwo dostrzegalne dla przechodniów, w tym dla potencjalnych klientów. Z kolei kompleksowe oznakowanie wnętrz budynków pomaga w usystematyzowaniu przestrzeni.

Nasz zespół projektowy planuje zastosowanie kompleksowego oznakowania w najważniejszych i najlepiej wyeksponowanych miejscach. Niekiedy wystarczy tylko dodać na poszczególnych modelach logo firmy, jej nazwę i slogan lub imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej, aby informacje te zostały szybciej zapamiętane przez odbiorców. Nawet pozornie zwykłe produkty reklamowe mogą przyciągnąć uwagę, zachęcić do odwiedzenia siedziby firmy lub dokonania zakupu.

Kompleksowe oznakowanie reklamowe dla firm
Rodzaje oznakowania kompleksowego dla firm

Jakie są rodzaje kompleksowego oznakowania firm

Nasi Klienci mogą wybrać oznakowanie zewnętrzne lub wewnętrzne. Bardzo często w jednym projekcie łączy się produkty obu typów tak, by obiekt na zewnątrz i wewnątrz prezentował się spójnie. Zależnie od umiejscowienia elementów, zespół MAGIT proponuje wykorzystanie określonych materiałów i technik mocowania. Wspólnie z Klientem wypracowujemy też efektywne rozwiązania w zakresie wielkości poszczególnych modeli.

Dzięki takiemu podejściu tabliczki, neony uliczne, pylony, litery przestrzenne i inne elementy doskonale radzą sobie z kontaktem z wilgocią, wiatrem czy wodą. Naszym Klientom często zalecamy wykorzystanie nowoczesnych systemów oświetleniowych, aby zwiększyć widoczność oznakowania przy ograniczonym świetle lub po zmierzchu. Dopasowujemy oferowane produkty tak, aby maksymalnie odpowiadały potrzebom Klientów i były dopasowane do zamierzonego celu.

W jakich obiektach stosuje się oznakowanie kompleksowe

Kompleksowe oznakowanie firm, w tym dekoracyjne napisy, nowoczesne gabloty bądź funkcjonalne tabliczki, to domena najlepszych przedsiębiorstw i instytucji. Nasze projekty mogą być wykorzystane przez przedstawicieli różnych branż.

Oznakowanie szpitali

Zwykle przybiera ono formę tabliczek przydrzwiowych, gablot edukacyjnych oraz pylonów. To doskonałe rozwiązanie w placówkach prywatnych i publicznych, które mają więcej oddziałów, a do tego oferują różne usługi na swoim terenie. Kompleksowe oznakowanie szpitali pomaga pacjentom oraz personelowi. Jasno i czytelnie wskazuje lokalizację poszczególnych sal i gabinetów, dzięki czemu poruszanie się po placówce staje się bardziej intuicyjne. Nowoczesne oznakowanie pozytywnie wpływa na wizerunek szpitala lub kliniki, a co za tym idzie – zwiększa zadowolenie pacjentów. Współpracując z MAGIT, dyrektorzy zarządzający placówkami zyskują kompleksowe rozwiązania wykonane w najlepszy możliwy sposób.

Oznakowanie uczelni

System oznakowania uczelni cieszy się szczególnym uznaniem naszych Klientów, ponieważ w znaczący sposób ułatwia poruszanie się po budynku. Umiejętnie zestawione elementy mogą utrwalać identyfikację wizualną oraz informować studentów, wykładowców czy gości o lokalizacji poszczególnych sal. W ramach współpracy z Klientem zespół projektowy i wykonawczy MAGIT tworzy tablice informacyjne i kierunkowe, oznaczenia budynków i pomieszczeń oraz inne elementy kompleksowego oznakowania placówek dydaktycznych.

Oznakowanie restauracji

Pełne oznakowanie restauracji obejmuje znacznie więcej niż sam tylko logotyp i szyld lokalu. W MAGIT kompleksowo podchodzimy do takich projektów, w spójny sposób oznaczając poszczególne strefy (np. dla palących/niepalących), stoliki zarezerwowane, toalety, a także zaplecze kuchenne. Wykonujemy też funkcjonalne menuboardy i neony uliczne. Te nowoczesne systemy oświetleniowe kierują gości do restauracji i pozytywnie wpływają na jej postrzeganie przez osoby postronne. Oznakowanie restauracji wykonane przez MAGIT zwiększa rozpoznawalność firmy na rynku i może być jednym z elementów przewagi konkurencyjnej. Odwiedź zakładkę Realizacje dla restauracji, aby zobaczyć projekty, które ukończyliśmy.

Zobacz wszystkie realizacje oznakowania firm

Pracujemy w organizacji projektowej o strukturze macierzowej, więc do każdego zadania przypisany jest zespół profesjonalistów. Jeśli chcesz zobaczyć potwierdzenie naszych kwalifikacji, odwiedź zakładkę Kompleksowe realizacje. Zobaczysz tam wykonane przez nas oznakowania firm, które są liderami w swojej branży, a także projekty ukończone na rzecz niszowych przedsiębiorstw. Przeczytaj też referencje, które otrzymaliśmy i rozpocznij współpracę z MAGIT.

FAQ

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit