Szybki konktakt

Systemy gablotowe

Systemy gablotowe

O trwałości naszych gablot decyduje ich budowa oraz materiały, z których zostały wykonane. Dzięki stworzeniu własnych profili możemy wykonać solidną gablotę, która przetrwa najtrudniejsze warunki pogodowe jak i działania osób trzecich.

Gabloty zewnętrzne wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne zapewniając maksymalne bezpieczeństwo treści w nich umieszczonych. Rama drzwi gabloty posiada dodatkowe uszczelnienie zapobiegające dostawaniu się wilgoci. W szczególnych przypadkach stosujemy daszek w celu dodatkowej ochrony przed deszczem.

Gabloty wykonane z naszych aluminiowych profili są nie tylko trwałe ale także estetyczne. Sposób ich wykonania pozwala na łączenie ich ze sobą w sposób modułowy.

Ze względu na budowę profilu gabloty możemy podzielić na dwa rodzaje:

Gabloty Classic

Charakterystyczną cechą tego rodzaju gabloty są zaokrąglone narożniki. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku gdy gablota jest zamontowana w ciągach komunikacyjnych bądź w miejscach często uczęszczanych, ponieważ minimalizuje ryzyko zranienia o kant profilu.

Gabloty Modern

Gabloty modern to wyrazisty design wykonany z profilu o ostrych narożnikach. Proste, zdecydowane kształty nadają nowoczesnego wyglądu dzięki czemu gablota idealnie wpisuje się w krajobraz.

System profilu bocznego ROTULLO

Profil Rotullo to półokrągła systemowa osłona aluminiowa służąca do estetycznego wykończenia konstrukcji nośnych totemów, tablic z nazwami miast oraz Gablot itp.

Możliwe kształty to wykończenie typu półokręgu lub cały okrąg o średnicy 132 mm.

Kształt profilu Rotullo umożliwia bardzo łatwe mocowanie bezpośrednie płyt nośnych i informacyjnych materiałów o grubość do 1 mm (blachy, płyty PCV) i/lub o grubościach do 4 mm (płyty dibond, PCV, PMMA). Standardowy element nośny dla profilu Rotullo to prostokątna rura stalowa 60x40 mm.

Bez względu na rodzaj gabloty istnieje możliwość montażu zamka oraz wewnętrznego oświetlenia LED. Na życzenie klienta możemy pomalować proszkowo profile gablot na dowolny kolor z palety RAL.

Lat doświadczenia w branży
 tys.
Klientów zadowolonych
z naszych usług
 tys.
Zrealizowanych
projektów
Doświadczonych
pracowników
Zaufali nam:
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy

Kontakt

Magit Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław

tel.: +48(71)347 73 30 +48(71)348 27 04
email: magit@magit.pl

NIP: 898-18-69-717
KRS: 0000187934, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał założycielski: 1 990 000 PLN

Marki Grupy Magit